Sevgilim arkadaşımı istemiyor

Bu durumların sonu aynı. Arkadaşlığınızı kesersiniz ondan sonra ayrilinca peşinden koşarsınız arkadaşınızın, o yüzden satmayin daha çok üstelerse ayrılın size karışamaz?

Buluştu ikisi ben yokken konuştu Instagram hesabımda var ama olmuyor istemiyorum diyor başka bir şey demiyor.
O halde ikisinden birine yolu göstermenin dışında bir seçenek görünmüyor. O tarafta ise seçim tamamen size kalmış. Direkt seçime yönlendirmek istemezdim fakat buluşmalarına, konuşmalarına rağmen sevgiliniz istemiyorsa pek bir seçenek kalmıyor.

Sevgiliniz yok olmaz diye ısrar ediyorsa acı bir gerçek var o da ikisi arasında seçim yapmak. Sana hayatından 3 yıl vermiş kötü gününde yanında olmuş bir dost mu? Yoksa 4 aydır birlikte olduğun seni her halin ile kıskanan bir sevgilimi? Karar senin bir şey eklemek istiyorum sevgilin çok kıskanç ise kusura bakma ama bu ilişki pek yürümez gibime geliyor.

Kıskançlık hastalıktır, öylesi insanlarla sağlıklı ilişki kurulmaz. İletişim de kurulmaz. Ayrıca, sevgilinize durumu yeniden açıklamaya çalışın. Yine çözüm bulamıyorsanız, arkadaşınızla görüşmeye devam edin. Böylelikle seçimi siz değil, sevgiliniz yapacaktır.

Zamanında o beni istemeyen biri için benden değil ondan vazgeçmişti illa ikisinden birini seçmem gerekirse kız arkadaşımı seçerim.
Sevgilin senin için başkasından vazgeçtiyse o onun kararı. Ancak senin onun isteğiyle samimi arkadaşından vazgeçmen seni aciz gösterir. Sevgililik uzun süren bir şey değil, yaşın evlilik çağındaysa işin gücün yerindeyse evliliğe gider, gençsen eğer büyük ihtimalle ayrılıkla sonuçlanır. Sana tavsiyem arkadaşlarını daha çok önemse.

Geri
Yukarı