Sevgilim arkadaşımı istemiyor

Instagram hesabım onda var şu an telefonum bozuk olduğu için WhatsApp'tan konuşma şansım da yok buluşma desen şu anda kendisi İzmir'de ve arkadaşımında sevgilisi var ona rağmen kıskanıyor garip geliyor bana.

Söylediğim gibi anlam vermiyorsan sevgilinle tartışmaktan korkma senden istediği şey doğru bir şey değil.

Hocam bunlar hep karşı tarafın özgüvensizliğinden oluyor. Ya beni terk ederse düşüncesi ya da sahip olma düşüncesi fakat aşırı saçma bir düşünce tarzı. Kız arkadaşınız yakın bir tarihde Eski kız arkadaşınız olabilir.

Sevgili gider kardeş kalır hocam 23 yaşıma geldim daha bu olayın değiştiğini görmedim. Hiç kimse bir başkasının özel hayatına ve arkadaşlarına müdahale edemez özellikle kendinden öncekilere. Arkadaşlığınızı bozmadan devam edin unutmayın ki sevgiliniz yokken arkadaşınız vardı.

Kesinlikle her kelimesine katılıyorum. Zamanında bunun tersine bir hataya düşmüştüm. Neyse ki erken zamanda ne yaptığımı anlayıp durumu düzeltebildim. Ama herkes benim gibi şanslı olmayabilir aman dikkat edin bu konuya.

Dostlar sizlere bir derdimi anlatmak istiyorum. Benim 4 aydır süren bir ilişkim var ama ben kızı öncesinden beri seviyorum. Sonra yazdım açıldım ve çıkma teklifimi kabul etti. Buraya kadar her şey mükemmel ancak sevgilim kız arkadaşımı istemiyor (kardeşim gibi görüyorum aramızda hiçbir şey olamaz). Yaklaşık 3 yıldır arkadaşız ailevi durumlarından dolayı arkadaşım İzmir'e taşınmak zorunda kaldı ben Ankara'dayım. Arada Ankara'ya geliyor ve biz o zamanlar o kız arkadaşımla buluşuyoruz ancak sevgilim ne buluşmamı, ne de onla konuşmamı istemiyor. Ne yapmam lazım? Aydınlatın beni. Kız arkadaşımdan vazgeçmek istemiyorum ama sevgilimi de seviyorum ne yapayım sizce? Yardımcı olun lütfen.

Arkadaş daha değerlidir benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı