Sevgilim beni başkası için bıraktı

İşin kötü tarafı az önce arkadaşıyla konuştum ve onunla sevgiliymiş ardından neden kendisine değil de arkadaşıma soruyosun korkudan mı diye yazdı epey konuştuk zaten anlaşamıyorduk dedi

Senin iletişimi sıfıra indirmen lazım, sen hala arkadaşıyla o kız hakkında konuşuyorsun. O kızla iletişimini sıfırla.

Eskiden dediği seni bırakmam senden başkasıyla olmaz senden başkasını sevemem dediklerini yazınca da pek takmadı

4 aylık ilişkide sana bunları diyorsa love Bombing'e tutulmuşsun. Bu da bir manipülasyon taktiğidir.

Onu seviyorum daha iyi anlaşıyoruz sanada yazmak için engeli kaldırdım şimdi yeniden engeliyorum sevgilim var dedi

Bu kız kafasına göre engel atıp, kaldırıp seninle mesajlaşabiliyor. Kendine saygın olsun biraz.

Başlarda iyi konuştu barışalım dese barışacaktım o dereceye geldim

Yine manipülasyona tutulmuşsun, asla barışma.

Artık kendimden utanıyorum

Kendinden utanmaya gerek yok. Bazen insanın ders alması için başına bu tarz şeyler gelmesi gerekiyor. 19 yaşındasın zaten hayatında anlaşabilecek sağlıklı bir kadını bulmak için vaktin bol. 19 yaşında sevgilinin olması, ailenle tanıştırman, eğer olduysa da öpüşmek vs. yakınlaşma bile çok büyük bir şey aslında.

Sende kendimi görüyorum. Senin yaşlarındayken, muhtemelen senden biraz daha büyük yani 21-22 yaşlarımdayken seninki gibi bir ilişkiden geçmiştim. Şu anda bugüne kadar forumda hiç belirtmedim ve bu yüzden beni sadece seks peşinde koşan biri olarak zanneden kişiler oldu, fakat sana motivasyon olsun diye söylüyorum. Şu anda ideal olarak nitelendirebileceğin bir ilişkim var ve Temmuz'da evleniyorum kısmetse. Ümidi kesme o yüzden.

Bir kızı çok sevdim, hala da çok seviyorum. Her şeyin güzel olduğu 4 aylık bir ilişkimiz oldu, ailemle bile tanıştırdım. Babamla aynı sofraya oturan birisiydi, her şeyden çok sevdim. Değer verdim ama sonlarda benimle buluşmamak istedi ve hava soğuk arkadaşlarımı satamam gibi saçma sapan bahaneler uydurmaya başladı. Bunlar yüzünden tartıştığımız da ben senden başkasıyla konuşuyorum aldatmak gibi olmasın haberin olsun dedi, sanki haberim olunca aldatmak olmuyormuş gibi. Onunla benden çok konuşuyormuş ve onunla konuşursan ayrılırım dedim, benim için arkadaşını satamazmış ve ayrıldık. Ayrıldığımız günün ertesi günü o çocukla gezerken gördüm ve hiçbir şey olmamış gibi devam ediyordu, o çocuğun yaptığıda ayrı bir karaktersizlik ve benimle buluşmamak için uydurduğu bahaneler onunla buluşmasına engel olmuyordu. Aynı okuldayız, her gün beraberler hayatımda ilk kez birini sevmiştim ve mutlu hissetmiştim. 19 yaşındayım ve ciddi düşünüyorduk, beni sattığı kişide eziğin teki. Sattığına değmiyor, bunalıma girdim ayrılalı. Ne önerirsiniz?
çok üzüldüm hocam benim olayda bundan farksızdı bende yatakda aldatıldım 2021 ağustosdan 2021 aralıka kadar sevgiliydik kızın bana defalarca yalan söylediğini beni yatakda aldattığını hastanede karnımda aletlerle öğrenmiştim hastanedeyken beni aramıştı seni seviyorum filan diye hepsi yalandı ben bu kız yüzünden 4 kere ölümden döndüm hastalıklarla boğuştum halada çekiyorum sınıfta kaldım okulumdan oldum şimdi açıktan okuyorum sende kendimi gördüm ben hocam ne kadar çok sevince kalbe laf anlatamıyosun maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı