Sevgilim beni aldatmış mı?

Derdohus

Zeptopat
Daha fazla  
Selam, 3 aydır güzel devam eden bir ilişkim vardı. Kızı çok seviyordum o da beni çok seviyordu. Bu kızın geçen sene Almanya'da Erasmus'ta 1 aylık bir sevgilisi olmuş 6-7 kere anca görüşmüşler çocukla öpüşme dışında bir şey yaşanmamış sonra benim kız ayrılmış bundan çocuk da yedirememiş bayağı küfürler etmiş falan. Sonra ortak arkadaşları da varmış aralarında aşk falan yok diye çocuk arada benim kıza yazıp yeni sevgilisini falan anlatıyormuş. Çocuk yalnız ve biraz kafası gidik bir tip. Benim kız da buna yeni sevgilisiyle alakalı mutluluklar dilediği kendince taktik verdiği şekilde konuşuyormuş ayda yılda bir çocuk yazdığında. Sonra çocuk buna bir gün yine küfredince benim kız her yerden engellemiş sonra benimle tanıştı biz sevgili olduk zaten. Kızın ilki benim bayağı da düzgün bir kız Instagram'ını açar gösterir kimler takip etti bana atar falan. Bir gün bu alman çocuk buna yazmış fake hesaptan wp engelimi kaldır diye bu da yine ne oldu acaba diye merak etmiş cevap vermiş yazmış çocuk eski fotoları istemiş benim kızdan bizimki de iPhone yedekliyor ya oradan bulup atmış çocuk bizim ilişki niye olmadı demiş, benim kız da aşk bile yoktu öylesine bir şeydi demiş çocuk da ısrar etmemiş zaten benim kız yeni kız arkadaşını sormuş onunla ayrıldık vs demiş benim kız bence barış o kızla seviyorsun onu bilmem ne bir şeyler demiş. Sonra 3-4 kere daha 1 ay içinde yazmış çocuk buna ama iş muhabbeti yani özel bir şey yok. Kız bana bunları söylemedi ben bir gün mesaj gelince fark ettim okudum mesajları fotoları görünce çıldırdım. Normalde her şeyini gösterir birlikte kalırız hiçbir şey yok. Benimle de hep görüşmek istiyor hep arıyor. Ama bunu söylemedi çünkü ben onların benden önce arada konuştuklarını bilmiyordum engelliydi zaten çocuk. Kız diyor ki engellemiştim bir daha yazacağını düşünmedim yazınca da ne diyor yine acaba diye merak ettim sana söyleyemedim çünkü korktum. Ben biraz kısıtlıyordum kızı Instagram'ını falan. Ayrıldım kızdan, engelledim her yerden. Kız perişan oldu Instagram'ını kapattı çocuğu engelledi herkesi sildi telefonundan, aldatmadım bir şey yaşanmamıştı bile çocukla diyor ama ben ayrıldım işte. Kafam karışık ne yapsam bilmiyorum.

Çocuk ağır ezik, kız da masummuş ayaklarıyla seninle birlikteyken diğer erkeklerle de konuşuyor flörtleşiyor. Ben önce bir düşün sonra ayrıl derdim ve bana uysan da uymasan da en sonunda kararı yine iyice düşünerek verdiğin için pişman olmazdın ama sen burada duygularına kapılarak hata yapmışsın ve aceleci davranmışsın. Bari bu ayrılık kararını vermişken kararının arkasında dur ve kızla bir daha iletişim kurma başka kız bul. Çünkü kararı verip o karardan döndükten sonra kızın gözünde diğer ezik çocukla aynı olacaksın.

Ayrılmasaydın "b"ence hemen kesin bir adım atma" derdim. Önce kızı uyarır, eski sevgili mevzularıyla alakalı en ufak bir şeyi duymak istemediğini söylerdin. Ama bunu yapmak zorunda değilsin, zira kimse partnerinin eski sevgilisinin ceremelerini çekmek zorunda değil. Kızın yapması gereken tek şey, o çocuk ona mesaj attığında mesajlara cevap bile yazmadan onları silmek olurdu. Ayrıldıysan artık geri dönmenin anlamı kalmaz, dolayısıyla konu başlığındaki "aldatmış mı?" sorusunun da bir anlamı kalmaz.

Geri
Yukarı