Sevgilim beni defalarca affediyor

448230

Decapat
Her seferinde küçük bir olaydan aramız bozulma aşamasına geliyor ve genelde benim yüzümden oluyor bu nedenle hep beni affediyor. Dün çok yanlış anlaşıldım ama anlatsamda inanmadığını biliyorum. Instagram notuma sevgilimle alakali bir paylaşım yapmıştım sonrasında birisi bununla alay geçerek bana yazdı ve yazan kişinin notunda şunlar yazıyordu tamamı ile söylüyorum "senin sevgin yalanmış bana yalanmamis lazim" iğrenç bir cümle bende bu cümleyle alay etmek için çocuğa bana yalanmamiş lazım dedim alay geçerek oda bulamazsın yazdi çok saçma bir şekilde ben bunu umursamamıştım ama dün mesajlarımı gördü ve yalanmamiş lazım sana umarım bulursun dedi mesajlarıma bakmadı çok yalvardım öyle olmadigini soyledim halbuki hiçbir alakası yoktu onunla ben böyle bir insan değilim ama inandırmam gerekiyor öyle olmadığına ve çok affettiği için bu affetmelerin sonu gelirse ne olur falan diyor yani bir gün affetmezsem ne olacak diyor.

"Ben dondurmayı bile ısırarak yerim" deyin. "Paylaşıma verilen cevap hoş değildi, şimdi düşününce ben de pek düzgün cevap vermemişim ama bunda bu kadar büyütecek ne var ki?" deyin.

Bir de böyle ufaktan işleri "affettim" diye şimdiden öne çıkarıyorsa, işiniz var.

Geri
Yukarı