Sevgilim olmasına rağmen eski sevgilim beni özlediğini söylüyor

Arthur_Morgan35

Femtopat
Merhaba, direkt konuya geçeceğim. Ben 10.sınıfım. Benim bir kız arkadaşım var, 1 aydır falan sevgiliyiz ama bir sorun var. Benim geçen sene 9.sınıfta başka bir sevgilim vardı. 9.sınıfta benden ayrılmıştı. Ben tabii tamamen unutmuştum onu en ufak his kalmadı içimde ona karşı. Ama o sürekli gelip beni unutamadığını söylüyor ve tekrar deneyelim diyor. Bugün yine aynı şeyi yaptı, ben de açıkça söyledim. Benim artık başka bir sevgilim var dedim. O kişi de benimle aynı sırada oturan kız, yüksek ihtimalle kim olduğunu anladı. Sevgilim dışında başka bir kızla konuştuğum pek görülmez zaten. Hep onunlayım, o yüzen anlamıştır. İşte uzun uzun her şeyi açıkladıktan sonra hiçbir şey demedi kalktı gitti. O sırada şimdiki sevgilim kapının dışarısında bekliyordu, eski sevgilim geçip giderken ona omuz attı ve geçti gitti hiçbir şey demeden. İşte geldi sordu neydi bu n'oluyor falan filan diye. Ben de yalan söylemeden her şeyi açıkladım, eski sevgilim olduğunu ve benden ayrıldığını, şimdi de geri barışmamızı istediğini söyledim. Şimdiki sevgilimden yana sorun olmadı, zaten hiçbir his kalmadı ona karşı içimde ben onu unutmuştum çoktan dedim. Ama şimdi bir sorun var, bu eski sevgilim başımıza daha sorun çıkartacak gibi, bir şeyler yapacak gibi.

Sizce ne yapabiliriz? Aramızı bozacak bir şeyler yapmaya çalışacağını düşünüyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşın daha küçük yani çok fazla yapacabilecek bir şey yok ama sana bu kızın niye böyle yaptığını söyleyebilirim sadece unutamadığını falan zannetmiyorum anca kıskanıyo olabilir ya da işte sevgilin ayrılmak için bahane ariyosa anlaşıp yapmış olabilir muhtemelen ilkidir de yani sevgilin seni falan sucluyosa ayrılık bahanesi olarak kullaniyosa anlaşma ihtimali de az değil maalesef.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Hocam bilmiyorum ya, korkuyoruz. En en basitinden ikimizin de ailesine durumu bildirebilir, bizim ayrılmamızı sağlamaya çalışır, yani bizi buna zorunda bırakabilir. Aile değil tüm okula falan da yayabilir. Bilmiyorum, her şey olabilir...
Hocam her şey olacağına varıyor. Kız cidden seni seviyo saygı duyuyosa umursamaz.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE 16 yaşına girmemize az kaldı hocam. Bilemiyorum hocam ya, bizim okulda dedikoducular çok fazla var. Konuşup konuşup dalga geçerler, aileye yayılması da büyük bir sorun olabilir, öğretmenlerin de kulağına giderse büyük ihtimalle sonu ayrılıkla biter. Öğretmenler karşı çünkü genelde buna.

Yeni konular

Geri
Yukarı