Sevgilim beni tehdit ediyor

Evet duruyor konuştum dedi ki morartırım vücüumu öyle rezil ederim beni dövdü diye dedi telefonda.

Olum harbi çocuksunuz darp raporu diye bir şey var nasıl kanitlayacak bunu baskasi mi vurmus yoksa kendisi mi vurmus eziklerden falan belli oluyor o hem ne mahkemesi ne tehditi 16 yasindalar 16 ben 16 yasinda ders calisiyordum bunlar niye böyle olum birakin bu isleri sen kendini her turlu savunursun al SSleri is buyurse ailene anlat sonra git ders calis.

Kız 16 yaşında yollayacağım ailesine teşekkürler ama annesi feminist biraz.

Isterse narsist olur herkes çocuklarini korur olum sen sanıyor musun kaynananin sana destek çıkacağını simdi gideceksin sohbet silinmemişse SS alacaksın eger silinmisse konusacaksin bu kız kinli tekrar tehdit eder bu sefer SS al rahat nefes al sonra de bu hoş degil istedigine sikayet et bende kanitlar var kendin yaptigina ve darp raporunda her şey belli olur de korkma olum.

Isterse narsist olur herkes çocuklarini korur olum sen sanıyor musun kaynananin sana destek çıkacağını simdi gideceksin sohbet silinmemişse SS alacaksın eger silinmisse konusacaksin bu kız kinli tekrar tehdit eder bu sefer SS al rahat nefes al sonra de bu hoş degil istedigine sikayet et bende kanitlar var kendin yaptigina ve darp raporunda her şey belli olur de korkma olum.

Ailemle konuştum dava edeceğiz arkamdalar rahatladım.

Ailemle konuştum dava edeceğiz arkamdalar rahatladım.

Iyi yaptin olum korkma aldin mi SS'leri 3 kez sordum insan yok der he der. Rahat ol simdi git YKS calis. Ders şu an her şeyden önemli senin yaşlarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldım çok sağ ol.

Kanka aldıysan sorun yok ama benim bir sorum olacaktı. Bu kız seni neden birakmak istemiyor? Zengin misin ya da seni seviyor mu? Seven böyle yapmaz, takıntılık bu. Sebebini merak ettim özelse anlatmak zorunda degilsin kanka.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı