Sevgilim, yakın kız arkadaşlarıyla özel fotoğraflarını paylaşıyor

Xenithral

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 5600 4.65GHz PBO
MOBO: ASUS B450M DRAGON
GPU: PALIT RTX 3060
DISPLAY: AOC 25G3ZM 240Hz 0.5Ms AH-VA
Selam, yaklaşık 6 aydır epey iyi giden bir ilişkim var. Bugün de herhangi bir sorun olmadı, birbirimize karşı anlayışlıyız problemimiz yok.

Fakat gece rastgele konuşurken konu konuyu açtı ve örnek vermesi gerektiği için şöyle bir örnek verdi:

"En yakın kız arkadaşım benim n*de'larımı bile biliyor, benden bir şey saklamaz. Bir gün flörtüm ile buluşacaktım ve buluştuğumuzda Snapchat'imi kurcalayacağını söyledi bu yüzden tüm fotoğraflarımı arkadaşıma gönderip kendimden sildim".

Bana durup dururken bunu söyleyince dondum kaldım, yemek yiyordum birden iştahım kesildi ve boğazım düğümlendi. Bahane uydurup direkt telefonu kapattım ve uyuyacağımı soğuk bir şekilde belirttim.

Yarın da buluşacağız, kız arkadaşıma bu konuyu bana neden anlattığını ve moralimin bozulduğunu söylemeli miyim? Beni anlayacaktır fakat dışarıdan saçma görünüyor mu onu size danışmak istedim.

Ek: Evet cinselliğe girmese de ben de kız arkadaşımla bir şeyler yaşadım epey yakınlaştık zaman zaman. Eğer benimle bir şey yaşadıysa, benden önce de birileriyle bir şey yaşamış olaması oldukça normal. Bu benim için de geçerli. (Bu zamana kadar nudelaşmadik, sadece yakınlaşma yaşadık. Yani saf bir şekilde ilerledik, yeri geldiğinde küçük öpücükler yeri geldiğinde beraber uyumak gibi şeyler yaşadık. Ve bu benim ilkimdi bu konuda).

Çok uzatmak istemiyorum, konu bu kadar. Siz ne düşünüyorsunuz? Hiçbir şeyi belli etmeden devam mı etmeliyim yoksa sadece moralimin bu durumdan dolayı bozuk olduğunu söylemeli, içimi mi dökmeliyim?

İçimi dökmezsem çok samimi konuşabileceğimi düşünmüyorum, çünkü ben bu konularda rol yapamam. İçimden gelmiyorsa samimi olamıyorum.

Teşekkürler okuduğunuz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bu senin sevgilin ona içini dökmen lazım. Senin de dediğin gibi dönmezsen büyük ihtimalle samimi bir buluşma olmaz. Cinsellik olaylarını da akışına bırakmanı öneririm kızdan sinyal aldığın zaman uygun vaktin geldiğini anlayacaksın zaten.

Selam, yaklaşık 6 aydır epey iyi giden bir ilişkim var. Bugün de herhangi bir sorun olmadı, birbirimize karşı anlayışlıyız problemimiz yok.

Fakat gece rastgele konuşurken konu konuyu açtı ve örnek vermesi gerektiği için şöyle bir örnek verdi:

"En yakın kız arkadaşım benim n*de'larımı bile biliyor, benden bir şey saklamaz. Bir gün flörtüm ile buluşacaktım ve buluştuğumuzda Snapchat'imi kurcalayacağını söyledi bu yüzden tüm fotoğraflarımı arkadaşıma gönderip kendimden sildim".

Bana durup dururken bunu söyleyince dondum kaldım, yemek yiyordum birden iştahım kesildi ve boğazım düğümlendi. Bahane uydurup direkt telefonu kapattım ve uyuyacağımı soğuk bir şekilde belirttim.

Yarın da buluşacağız, kız arkadaşıma bu konuyu bana neden anlattığını ve moralimin bozulduğunu söylemeli miyim? Beni anlayacaktır fakat dışarıdan saçma görünüyor mu onu size danışmak istedim.

ek: evet cinselliğe girmese de ben de kız arkadaşımla bir şeyler yaşadım epey yakınlaştık zaman zaman. Eğer benimle bir şey yaşadıysa, benden önce de birileriyle bir şey yaşamış olaması oldukça normal. Bu benim için de geçerli. (bu zamana kadar nudelaşmadik, sadece yakınlaşma yaşadık. Yani saf bir şekilde ilerledik, yeri geldiğinde küçük öpücükler yeri geldiğinde beraber uyumak gibi şeyler yaşadık. Ve bu benim ilkimdi bu konuda).

Çok uzatmak istemiyorum, konu bu kadar. Siz ne düşünüyorsunuz? Hiçbir şeyi belli etmeden devam mı etmeliyim yoksa sadece moralimin bu durumdan dolayı bozuk olduğunu söylemeli, içimi mi dökmeliyim?

İçimi dökmezsem çok samimi konuşabileceğimi düşünmüyorum, çünkü ben bu konularda rol yapamam. İçimden gelmiyorsa samimi olamıyorum.

Teşekkürler okuduğunuz için.

Brom belli et tabii de. Bunun dışı neden bilmiyorum ama bana çok absürt geldi n*de işi. Mesela aynı olayı erkeğe uyarlarsan anlarsin ne kadar absürt olduğunu. Bunun dışı önerim rol yapmaman direk söyle sert tepki falan alırsan da sal. Bunun dışı nude işi bana sanal güvenlik açısından çok riskli geliyor özellikle konuşmayı bırakıp ayrıldıktan sonra pek çok n*de yayma vakası da var. Bunları bir yana bırakalım ve biraz empati yapmaya çalışalım ben şahsen kız arkadaşına ozel gittigini düsünmuyorum genelde a erkegine b erkegine giderken güzel çıkmış mıyım tarzında sorular olma ihtimali çok yüksek. En son olarak çok aciz davranmani da onermem cok hesap sormanı da bunlara dikkat et sonra ne düşünüyorsan söyle.

N*de işi sıkıntı, kız arkadaşı o fotoğrafları yayabilir. Benzer durumu yaşamıştım böyle şeyleri duyduktan sonra nedense soğuyup 2hafta sonrasında ayrılmıştım. Bu durumu olduğu gibi söylemen lazım, ya ne olacak o da kız gibi cevaplar alırsanda gerçek sıkıntıya girdin demektir. Çünkü o fotoğraflar sadece 1 kişiye gitmiyordur, neyse kolay gelsin size cidden şu özel fotoğrafları yedeklemek yerine neden başkalarına atıyorlar anlamıyorum, kısacası size bahane uydurmuş istese atmadan çözebilirdi bu durumu.

N*de işi sıkıntı, kız arkadaşı o fotoğrafları yayabilir. Benzer durumu yaşamıştım böyle şeyleri duyduktan sonra nedense soğuyup 2hafta sonrasında ayrılmıştım. Bu durumu olduğu gibi söylemen lazım, ya ne olacak o da kız gibi cevaplar alırsanda gerçek sıkıntıya girdin demektir. Çünkü o fotoğraflar sadece 1 kişiye gitmiyordur, neyse kolay gelsin size cidden şu özel fotoğrafları yedeklemek yerine neden başkalarına atıyorlar anlamıyorum, kısacası size bahane uydurmuş istese atmadan çözebilirdi bu durumu.
Bende bu özel fotoları niye cekiyolar onu anlamıyorum.Bi mantığı yok çok istiyosan göster birine.

Bende bu özel fotoları niye cekıyorlar onu anlamıyorum. Bir mantığı yok çok istiyorsan göster birine.
Çekme sebebi var hocam sevgilisine atmasa bile başkasına atıyor, yakın arkadaşım kardeşim gibi dediği kişilere atıyor. Herkeste fotoğrafı olan kızlardan uzak durun ya da arkadaşlıktan öteye geçmeyin derim, sevgili olursanız kısa zamanda aldatılırsınız.

Çekme sebebi var hocam sevgilisine atmasa bile başkasına atıyor, yakın arkadaşım kardeşim gibi dediği kişilere atıyor. Herkeste fotoğrafı olan kızlardan uzak durun ya da arkadaşlıktan öteye geçmeyin derim, sevgili olursanız kısa zamanda aldatılırsınız.
Brah fikir onaylandi.Bi gün o kızların biriyle kavga edip kusse o yaysa kötü.Bence de uzak durmak lazım.

Geri
Yukarı