Sevgilimden Ayrıldım

İnanır mısın bilmem, 3 saat önce sevdiğim kız beni reddetti. Bence reddedilmek daha kötü. Olsun, o seni kaybetmiş, iki gün sonra gelip dizine çöküp"beni affet" diyecek o kız! Forumdaşımı kimse üzemez.

Siz var ya, adamın dibisiniz seviyorum bu forumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnanır mısın bilmem, 3 saat önce sevdiğim kız beni reddetti. Bence reddedilmek daha kötü. Olsun, o seni kaybetmiş, iki gün sonra gelip dizine çöküp"beni affet" diyecek o kız! Forumdaşımı kimse üzemez.
Bence reddedilmek çok da mühim değil. Çünkü bir aranızda yaşanan birşey yok, anılarınız yok. Reddedildiğinde üzülürsün, durumu kabullenirsin ve önündeki maçlara bakarsın.

Ben yüz yüze görüşmeden yanayım, yazmak bana mantıklı gelmiyordu telefonla konuşuyorduk sonra ne olduysa 1-2 ay fazla konuşmamaya konuştuk sanki biri sokmuş pençesini, almış ona olan sevgimi sonra da ayrıldık
Ben o 1-2 aylık arada olanları tahmin etmeye çalışayım. Tatildeki boşlukta sosyal medyada çok takıldı, birsürü kişiye yazdı, veya biri ona yazdı. Bayağı bir konuştular, işi ilerlettiler. Bulduğu kişinin senden iyi olduğunu düşündü. Ayrılmak için biraz bekledi ve olanlar oldu. Yalnız tahminim tutarsa bu tarz durumlarda pişmanlık garanti oluyor. Bir gün sana pişmanlığını belirttiği, seni geri istediğini söylediği mesajlarla gelmesi çok muhtemel.

Ben o 1-2 aylık arada olanları tahmin etmeye çalışayım. Tatildeki boşlukta sosyal medyada çok takıldı, bir sürü kişiye yazdı, veya biri ona yazdı. Bayağı bir konuştular, işi ilerlettiler. Bulduğu kişinin senden iyi olduğunu düşündü. Ayrılmak için biraz bekledi ve olanlar oldu. Yalnız tahminim tutarsa bu tarz durumlarda pişmanlık garanti oluyor. Bir gün sana pişmanlığını belirttiği, seni geri istediğini söylediği mesajlarla gelmesi çok muhtemel.

Ancak artık pişman olursa pek yanaşmam.

Normalde öyle. Ama 2 sene boyunca bekleyip, açıldıktan sonra senle daha yakın olup reddedilince daha kötü oluyor.
Basit bir hoşlantı olduğunu varsayarak yazmıştım az önce. Eğer bir süre platonik takıldıysanız ve bu süre kısa değilse elbette kabullenmek kolay olmuyor. Ben hala kabullenemedim mesela. Elbet doğru gün gelecek 😀 .

Geri
Yukarı