Sevgilimden Ayrıldım

Kardeşim olacağı varsa bir şekilde tekrar bir araya gelirsiniz merak etme. Burada önemli olan senin vicdanın. Vicdanın sana baskı yapmıyorsa, için rahatsa senden kralı yok bu dünyada. Yaşa aslanlar gibi üzüntünü merak etme bir müddet sonra geçiyor.

Takma kafana dostum :) Daha ne kızlar gelip geçecek, ben bile zamanında senin gibiydim. Aldatıldıktan sonra flört yapıp zevkime baktım, derdim yok tasam yok. Sana da öneririm, sevgili şu anki dönemde pek mantıklı değil tabii Üniversiteli değil isen.

Basit bir hoşlantı olduğunu varsayarak yazmıştım az önce. Eğer bir süre platonik takıldıysanız ve bu süre kısa değilse elbette kabullenmek kolay olmuyor. Ben hala kabullenemedim mesela. Elbet doğru gün gelecek 😀 .

Ya dertleşmek çok iyi geldi:) seviyorum sizleri
Takma kafana dostum :) Daha ne kızlar gelip geçecek, ben bile zamanında senin gibiydim. Aldatıldıktan sonra flört yapıp zevkime baktım, derdim yok tasam yok. Sana da öneririm, sevgili şu anki dönemde pek mantıklı değil tabii Üniversiteli değil isen.

En iyisi:)

Ben yüz yüze görüşmeden yanayım, yazmak bana mantıklı gelmiyordu telefonla konuşuyorduk sonra ne olduysa 1-2 ay fazla konuşmamaya konuştuk sanki biri sokmuş pençesini, almış ona olan sevgimi sonra da ayrıldık
Demek ki uzaktan ilişki sürdüremiyormuş, yarın öbür gün bir müddet uzaklara düşseniz yine ayrılacaktı. Olmaz ondan, yok. Boş ver, iyi olmuş gittiği. Sevmediği çok belli.

Bende 3 sene bekledim. Önceden neredeyse hergün konuştuğum kız ile o andan sonra hiç bir diyaloğumuz olmadı.
Zaten bu tür yakın arkadaş mevzularında hep akılda aynı korku var: Reddedilirsem eskisi gibi olabilecek miyiz? Bu yüzden arkadaş geçmişiniz olan birine duygu beslemeye başlarsanız olumsuz bir durumda sonu kötü olabiliyor.

Geri
Yukarı