Sevgilimden şüpheleniyorun

emin6514

Centipat
Daha fazla  
Sevgili Technopat üyeleri, bugün maalesef ki sevgilimle ilgili şüphelerimi paylaşmak zorundayım. 6 aylık bir ilişkim var ve ilişkimizin ilk aylarında sevgilim çok ilgiliydi. Mesajlarıma hemen cevap verir, sohbeti bitirmemek için çaba sarf ederdi ve gerçek hayatta da çok iyiydik. Sürekli buluşmak isteyen taraf hep o olurdu. Ancak şimdi mesajlarıma sürekli olarak 2-3 dakika arayla cevap veriyor ve bir anda 1-2 saat boyunca kayboluyor. Bu durum beni yoruyor ve artık bahaneleri inandırıcı gelmiyor. Sorduğumda annesiyle işleri olduğunu, ders çalıştığını veya kedisine ilgilendiğini söylüyor. Instagram hesabı da bende bulunuyor, hesabını bana vermek istemişti. Ara ara hesabına bakıyorum ancak herhangi bir şey bulamıyorum. Ancak başka bir hesabının olmadığı anlamına da gelmez. Bazen bu durumdan o kadar sıkılıyorum ki ayrılmayı düşünüyorum. Sizden bir yol göstermenizi rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En rahat anlama yöntemi telefonunu işte eğer bir şey yoksa içinde bakman hoşuna bile gidebilir ilgili meraklı diye. Veriyorsa telefonu şüphelenmeyi bırak vermezse sıkıntı vardır.

En rahat anlama yöntemi telefonunu işte eğer bir şey yoksa içinde bakman hoşuna bile gidebilir ilgili meraklı diye. Veriyorsa telefonu şüphelenmeyi bırak vermezse sıkıntı vardır.
bi kaç kere şaka amaçlı denedim bazen olumlu tepki versede bazen ablam ve annemle özel bi konuşmam var boşver diyip geçiştiriyor

bi kaç kere şaka amaçlı denedim bazen olumlu tepki versede bazen ablam ve annemle özel bi konuşmam var boşver diyip geçiştiriyor
İçini ferahlatmak istiyorsan bak yoksa hep şüphe kalır içinde bence bir tık sıkıntı durum yoksa başka türlü emin olamazsın.

Kızı sürekli darla demiyorum ama kafanda şüphe varsa yok et yani.

Bahane uydurup geçiştirmiş, kendi elinde bile göstermemiş. Bir şeyler sakladığı çok açık ortada, güvensiz ilerlemez. Bırak kafan rahat etsin, sonra çok geç olmadan.

Senden ayrılır ayrılmaz da başka bir erkekle paylaşımlar yaptığını göreceksin, eminim.

Bahane uydurup geçiştirmiş, kendi elinde bile göstermemiş. Bir şeyler sakladığı çok açık ortada, güvensiz ilerlemez. Bırak kafan rahat etsin, sonra çok geç olmadan.

Senden ayrılır ayrılmaz da başka bir erkekle paylaşımlar yaptığını göreceksin, eminim.
Benim de demek istediğim buydu herhalde evde boş boş oturmak için bahane uydurup ayrılmadı.

reelde çok iyi oluyoruz ama kıyamıyorumda ona çok seviyorum ayrılabilir miyim bilmiyorum kafam çok karışık ayrılmaya cesaret etmem çok zor

Geri
Yukarı