Sevgilimi unutamıyorum

Estağfurullah hocam. Unutursunuz merak etmeyin. Kendinizi bu kadar yormayın bir kaç insan için. Çık gez arkadaşlarla maç yap. Toplanın CS:GO oynayın. deniz varsa arkadaşlarınla bir yürüyüşe git.

Estağfurullah hocam. Unutursunuz merak etmeyin. Kendinizi bu kadar yormayın birkaç insan için. Çık gez arkadaşlarla maç yap. Toplanın CS:GO oynayın. Deniz varsa arkadaşlarınla bir yürüyüşe git.

CS:GO+ Maç+ Kankalar+ ben. Hep yaptığım şeyler. Bayılırım böyle şeylere.

Aynı yaştayız, benim şu anki tek derdim bisküvimin çayımın içine düşmesi. Sence biraz abartmamış mısın?

Aynı yaştayız, benim şu anki tek derdim bisküvimin çayımın içine düşmesi. Sence biraz abartmamış mısın?
Hem de fazlası ile hocam.
Burada dediğim gibi.

Kardeşim bak daha çok küçüksün zamanla anlayacaksın bunları yaşaya yaşaya. Biri gider başkası gelir takılma bu kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşk acısı çeken var mı gerçekten? xd.
Ben çekmiyorum. Aramızda aşk ile ilgili bir şeyde yoktu sadece yakın dostuz ve barıştık. Sanırım Yozgatlısın, bende Yozgatlıyım sevgilerimi iletiyorum.
Kardeşim bak daha çok küçüksün zamanla anlayacaksın bunları yaşaya yaşaya. Biri gider başkası gelir takılma bu kadar.
Katılıyorum hocam, sadece sosyal medya aklımı çelmiş biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…