Sevgilimi unutamıyorum

Yani hocam sevgili biraz fazla oldu farkındayım. Çok yakın arkadaş diyelim.
Hocam 14 yaşındaki kızla gerçekten ciddi mi düşünüyordunuz? 14 yaşındaki kızla en fazla 1 sene sevgili olabilirsin. O yaşlarda sevgililik aşk değil genelde bak benim sevgilim var demek için oluyor. Boşver kafana takma değmez. Boşu boşuna da derslerde ses açmamazlık yapma. Bak LGS var otur ona çalış. Zaten güzel bir lise kazandıktan sonra güzel bir meslek sahibi olduğun zaman peşinden koşacaklar rahat ol. Başka kız mı yok kanka sana? Bak sevgili yapmışsın demek ki tip var. 1-2 sene sonra çok rahat sevgili yaparsın hem de ciddi. Genelde lise'de tanışıp evlenenler oluyor haberin olsun. Değmez yani.

Deneme'de değil mi hocam?
Test veya Deneme fark etmez. Bak dostum. Ben normalde çalışkan bir öğrenci değildim. Sayısal notlarım 35-40, Sözeller ise 75-80 gelirdi. LGS Sınavında rahat 300 puan yaptım. Çok stres yapma. Ben stres yapmadım ve sanki eğlenceye gider gibi gittim. Rahat rahat oldum sınavımı ve güzel bir puan yaptım.

Stres yapmaman yeterli.

Test veya Deneme fark etmez. Bak dostum. Ben normalde çalışkan bir öğrenci değildim. Sayısal notlarım 35-40, Sözeller ise 75-80 gelirdi. LGS Sınavında rahat 300 puan yaptım. Çok stres yapma. Ben stres yapmadım ve sanki eğlenceye gider gibi gittim. Rahat rahat oldum sınavımı ve güzel bir puan yaptım.

Stres yapmaman yeterli.
Hocam en fazla 5 yanlışım çıkıyor.

Güzelim, ne yaşadığınızı bilemem ancak bu yaşta da çok erken değil mi? Hayatını yaşamaya bak.
Ben, benimkiyle çok güzel şeyler yaşadım. Ah, o güzel anılar. Unutturmuyor. Öleli 4 sene oldu. Hep aklımda.

Geri
Yukarı