Sevgilimin arkadaşımla buluşması doğru hareket mi?

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Merhaba, sevgilimin benim tarafımdan tanıdığı erkek arkadaşla aynı mahallede bile olsa buluşması sizce doğru mu?
Çünkü gerçekten çok sinir oldum. Ona buluşalım mı demiştim 2 gün önce o da bana kötüyüm falan dedi. Ertesi gün benim arkadaşımla buluşmuş. Hatta arkadaşım yolda sevgilini buldum deyip fotoğrafını attı. Bu olaya nasıl tepki vermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sevgilimin benim tarafımdan tanıdığı erkek arkadaşla aynı mahallede bile olsa buluşması sizce doğru mu?
Çünkü gerçekten çok sinir oldum. Ona buluşalım mı demiştim 2 gün önce o da bana kötüyüm falan dedi. Ertesi gün benim arkadaşımla buluşmuş. Hatta arkadaşım yolda sevgilini buldum deyip fotoğrafını attı. Bu olaya nasıl tepki vermeliyim?
İkisini de hayatından çıkararak tepkini verebilirsin. Ortada boynuzlanma gibi bir durum söz konusu gibi :)

Hatta arkadaşım yolda sevgilini buldum deyip fotoğrafını attı.
images - 2021-11-19T120027.483.jpeg
images - 2021-11-19T120036.658.jpeg

Çocuğun evine gidip. "Valideni buldum" diyip fotoğraf atabilirsiniz.

Kanka hemen ayrıl o kızdan ve arkadaşını da çıkar hayatından.

Yeni konular

Geri
Yukarı