Sevgilimin yaptıkları

Emrebey9

Zeptopat
Daha fazla  
Geçen sene üniversitenin 1. sınıfında, bulunduğum sınıfta bir kız ile tanıştım ve birkaç zaman sonra bana bir şeyler hissettiğini söyledi. Aşk değil ama hoşlantı olduğunu dile getirdi. Bende güzel ve düzgün kız olarak gördüm ve hiçbir şey hissetmediğim halde 4 günlük flört ilişkisi yaşadık denedik -hiçbir c*nsel içerik olmadı aramızda- ve ben bir şeyler hissetmediğim için 4 günün sonunda ayrıldım hem vaktini çalmamak hem de duygularıyla oynamışım gibi hissetmemesi adına. Bu duruma bayağı üzüldü ve yine irtibattaydık yani arkadaş kalmıştık çünkü iyi biriydi her yönden insanlık olarak. Gel zaman, git zaman hala aynı arkadaş ortamına sahiptik ve hala aynı derslere giriyorduk aynı havayı soluyorduk ve bana karşı hislerini belli etmeyi tercih ediyordu sınırını aşmadan. Ortamda ağır başlı sessiz sakin ve düzgün bir karaktere sahip birisi. Bu ilk yıl -1. sınıf- biterken yani geçtiğimiz yaza girmeden bir küslük yaşadık 4 ay sürdü toplamda -1 ay okul bitimine yakın 3 ay yaz olmak üzere- ve bu küslüğümüz süren 4 ay boyunca benim aklımdan çıkmamaya ve hoşlanmama sebep olmuştu özlediğim içinde olabilirdi birbirimize değer veren insanlardık saygı içinde küsmeden önce. Okul başladığında -bu sene 2. sınıfta yani- kendisine yazdım durumu "aklımdan çıkmıyorsun, galiba hoşlanıyorum vs..." diye ve bana dönüş yaptı küslüğümüzü giderdik fakat bir ilişkimiz olmadı konuşma devam etmedi ta ki o yazana kadar -7 gün sonra bana tekrar döndü-. Konuşmaya başladık ve yavaş yavaş ilişki temellerini kurduk ilk önce flörtken sonradan sevgiliye bağladık ve sevgili olduk -5 aydır sevgiliydik-. Bana geçen aylarda "küsken hala ara ara aklımdaydın, yolunu gözlüyordum ilk başlarda vs..." dedi konuşmamızda. Fakat yaklaşık 3 gün önce geçmişten konu açıldı ve konu önceki ilişkilere geldi. Daha önce c*nsel ilişki yaşadın mı diye sordum bana sadece öp*şme olduğunu söyledi benimle tanışmadan önce -2 yıl önce ki ilişkisinde- ve daha da bir şey söylemedi bende takılmadım sınırı aşmadıysan sorun yok dedim. Sonrasında içime kurt düştü ve konuşmak istedim kendisiyle açık açık sordum hayatında hiç c*nsel ilişki yaşadın mı bu sefer ç*plaklık yoktu ama ufak bir öp*şme esnasında ister istemez temas oldu -kucağa alınmak gibi ama ç*plaklık yok- dedi, bende kötü hissettim ama çaktırmadım. Sonra soruyu irdeledim ve iyi düşün dedim bir zaman sonra cevap verdi ve benimle küsken -o bahsettiğim 4 aylık süreçte- bir sevgilisi olduğunu, evine davet ettiğini ve onunla bir c*nsel ilişki yaşadığını söyledi ve bunu c*nsel ilişkiden saymadığını söyledi çünkü iki tarafta ç*plak ve her yönden birbirlerine temas var c*nsel organlarda dahil fakat tırın garaja girme durumu yok sadece garajın önüne park etmiş o esnada ve tam garaja girecekmiş kız istememiş. Ben haliyle inanmadım orada öylece olayın sonlandığına. Yemin falan etti ama hem yalanını yakalamışken hem ben konuyu sorduğum halde ağzından cımbızla laf alıyorken içime oturdu hem yaptıkları hem söyledikleri. Şu an bana aşırı bağlı bende aynı şekilde ona ciddi düşünüyorduk hatta. Bana fazlasıyla aşık aynı şekilde bende ona. Bu yaptıkları içime dert oldu bende ayrıldım kaldıramadım ruhsal ve bedensel çöktüm hatta. Ayrıldım ama unutamıyorum o da beni aynı şekilde, elimde bir şeyde gelmiyor düşüncelerinizi yazar mısınız? Yaptıkları nedeniyle çok rahatsız oldum o kadar kısa sürede beni unutup hemen başkasıyla bu denli şeyler yaşaması bence hoş ve normal değil...

Not: Daha önce hiçbir ilişkimde cinsel ilişkim olmadı bu kadar ileri seviyede, olacak durumlarda vardı kendimi geri çekmiştim evleneceğim kişiye saklamak adına ve evlenmeden hoş bulmuyorum kendi şahsi görüşüm olarak...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani. Sizin kişilik tipinizi daha önce çoğu arkadaşımda gördüm. Elindeyken değerini bilmez, göz ucuyla dahi bakmaz ama elinden kayıp gittiğinde birden bire değer kazanır. Bu küslüğün sebebi kimin suçudur bilemem ama bu küslüğe en üzülecek kişi kim biliyorum. Acısını ve kazanmak istediği ilgiyi bir başka bir erkekle gidermeye çalışmış belli ki. Benim merak ettiğim, onca zamandan sonra sizi ona aşık eden şey nedir? Onu bir anlığına kaybetmiş olmanız mı?

Yani. Sizin kişilik tipinizi daha önce çoğu arkadaşımda gördüm. Elindeyken değerini bilmez, göz ucuyla dahi bakmaz ama elinden kayıp gittiğinde birdenbire değer kazanır. Bu küslüğün sebebi kimin suçudur bilemem ama bu küslüğe en üzülecek kişi kim biliyorum. Acısını ve kazanmak istediği ilgiyi bir başka bir erkekle gidermeye çalışmış belli ki. Benim merak ettiğim, onca zamandan sonra sizi ona aşık eden şey nedir? Onu bir anlığına kaybetmiş olmanız mı?

Hocam şöyle, bizim küsme sebebimiz bendim fakat kavga gürültülü bir küsme değil. Anlaşamadık bir ortak konuda ufak bir soğukluk girdi küslükten kastım o yani kanlı bıçaklı hasım değildik her şeyimiz saygı çerçevesinde işlerdi ve hala daha öyle. Ben küsken aşık olmadım sadece hoşlandığımı fark ettim o da Allah'ın lütfu yani arkadaşken hoşlanmadım hoşlanmadım küslüğümüzde aklımdan çıkmadığı için sürekli onu düşünür olup hoşlandığımı fark ettim o aşamada. Ondan öncesinde yazımda belirttiğim gibi arkadaşlık duygusu dışında başka bir şey beslemiyordum kendisine. Elimden kayıp gidip de değer verdiğim yok aksine zaten en başından beridir değer verdiğim için hoşlantı durumum olmadan üzülmesin diye bir flört ilişkimiz oldu denedik ikimizde durumları bilerek tanışıklığımız başlarında zaten o da yazıda var. Şu an bana sırılsıklam aşık, bende ona öyleyim. Geri dönmemi istiyor fakat yapamıyorum. Bu arada ben bu olayları 3 - 4 gün önce öğrendim yani öncesinde bilmiyordum. Ayrıca ilk kez yalan yakaladım kendisinde, o da bu konuda işte yazıda fark etmişsinizdir. Süreklide pişman olduğunu söylüyor benimle ilişkisi olduktan sonra...

Kanka sen biraz istemem yan cebime koy demişsin bunu geçtim küs olduğunuz zamanda yaptıklarına müdahale edemezsin eğer daha önce cinsel ilişki yaşamış biriyle birlikte olmak istemiyorsan bu senin tercihin tabii ki ama burada kız herhangi kötü bir şey yapmamış tamamen senin tercihlerin doğrultusunda gelişmiş bir olay bu.

Kanka sen biraz istemem yan cebime koy demişsin bunu geçtim küs olduğunuz zamanda yaptıklarına müdahale edemezsin eğer daha önce cinsel ilişki yaşamış biriyle birlikte olmak istemiyorsan bu senin tercihin tabii ki ama burada kız herhangi kötü bir şey yapmamış tamamen senin tercihlerin doğrultusunda gelişmiş bir olay bu.

Hocam istemem yan cebime koy davası yok yani öyle düşüncem hiçbir zaman olmadı. Sevgilisi olduğunu öğrenip kıymet bilsem haklısınız ben bir anda çıkageldim hayatına. Müdahale ettiğim bir şeyde yok ben yokken, kaldı ki haberim de yoktu zaten dediğim gibi 3 - 4 gün önce öğrendim...

Hocamlar görüşlerinize saygım sonsuz fakat yazdıklarımı tam okuyup anlamadınız herhalde. İnsanlık halidir fakat onca şeyden tek takıldığınız benim küsmem mi? :D

Kızla konuşmayı kesin vakit kaybetmeye değmez.

Hocam yanlış anlamayın ama ciddi soruyorum troll değil. Bu dediğinizi yapmam için bir düşünceye sahip olmanız lazım ne için direkt öyle söylediniz. Belki göremediğim ama katmak istediğiniz bir şeyler varsa buyrun çünkü kestirip atmışınız.

Daha önce tecrübesi olmayan birini bulman öncelikle çok zor bunu söyleyeyim. Başta zor gelecek fakat sonradan anlayacaksın bunu ve alışacaksın. Eğer tecrübesiz birini arıyorsan, köyden görücü usulü birini anca bulabilirsin, maalesef şehirde kalmadı, 10 binde bir.

Bu durumu aşsan bile, kızdaki asıl sorun sana yalan söylemesi. İlk sorduğunda "Seni tanımadan 2 yıl önce sadece öpüştük" deyip sen irdeledikten sonra ortaya çıkması kötü bir işaret. Belki senin tepkinden korkmuştur fakat yine de yalan söylemek için bir bahane değil.

Yalan söyleyen kızdan olmaz, birbirinize güveni sağlayamamışsınız demektir. Bugün söyleyen, yarın da söyler. Kendince haklı sebeplerle kendine saklar gerçekleri, sonra yine üzülen sen olursun.

Hocam yanlış anlamayın ama ciddi soruyorum troll değil. Bu dediğinizi yapmam için bir düşünceye sahip olmanız lazım ne için direkt öyle söylediniz. Belki göremediğim ama katmak istediğiniz bir şeyler varsa buyrun çünkü kestirip atmışınız.
Yalan söylemesi ve sizden daha tecrübeli olması ama açıkçası siz ondan daha tecrübeli olsanız bile aynı şeyleri söylerdim.

Daha önce tecrübesi olmayan birini bulman öncelikle çok zor bunu söyleyeyim. Başta zor gelecek fakat sonradan anlayacaksın bunu ve alışacaksın. Eğer tecrübesiz birini arıyorsan, köyden görücü usulü birini anca bulabilirsin, maalesef şehirde kalmadı, 10 binde bir.

Bu durumu aşsan bile, kızdaki asıl sorun sana yalan söylemesi. İlk sorduğunda "Seni tanımadan 2 yıl önce sadece öpüştük" deyip sen irdeledikten sonra ortaya çıkması kötü bir işaret. Belki senin tepkinden korkmuştur fakat yine de yalan söylemek için bir bahane değil.

Yalan söyleyen kızdan olmaz, birbirinize güveni sağlayamamışsınız demektir. Bugün söyleyen, yarın da söyler. Kendince haklı sebeplerle kendine saklar gerçekleri, sonra yine üzülen sen olursun.

Hocam çok haklısınız içimden geçenleri yansıtmışsınız. Bana bu zamana kadar ilk kez yalan söyledi ve o da bu oldu fakat gördüğünüz üzere basit bir yalan değil. Bana çok aşık ve çok bağlı ama kendime yedirip geri dönemiyorum hala beni arzuluyor aşk konusunda. Tecrübe konusuna gelecek olursak kendisi bakire yani sadece sürtüşme varmış çıplak halde arka - ön bir birliktelik yok fakat evime alacağım kadını her ilişkisinde ki erkek istediği gibi ellemiş yalamış ve öpmüş kızın kendi isteğiyle. Bu durumu kaldıramıyorum. Tecrübe olarak nitelendirmiyorum bu konuyu yani illaki sevgilinle bir şeyler yaşarsın ama bu kadar kısa sürede bu kadar ileri boyutta değil bence. Yanlış düşünüyorsam uyarın lütfen.

Yalan söylemesi ve sizden daha tecrübeli olması ama açıkçası siz ondan daha tecrübeli olsanız bile aynı şeyleri söylerdim.

Hocam geri dönüş için çok sağ olun. Anladım teşekkürler. Hak veriyorum dediklerinize fikirlerimiz örtüşmüyor değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı