Sevgilimin klavyesindeki "tumblr"

Arkadaşlar 1 senelik ilişkim var. Sevgilimin telefonunu karıştırırken gizli sekmeye girdim ve klavye otomatik malum kelimeleri gösterdi. Tamam onu sıkıntı etmedim. Dikkatimi çeken şey tumbex oldu. Telefonu abisi ve bir kız kuzeni kullandı. Sevgilim böyle şeylere hiç ilgili değil. Çoğu kez evde kaldık. Sınırları asla aşmak istemedi, bende ısrarlamadım. Konuşmaları, mimikleri, telafuzları vs. asla böyle bir kız değil. Ama o kelimeyi görmem şüphelenmeme yetti. Siteye VPN olmadan girilmiyor ve telefonunda Twitter bile yok VPN ne arasın. Sizce böyle bir kız yapar mı? Ben onun böyle bir şey yapmış olabileceğini ısrarla sordum ama çok utandı, ve trip attı. Şüphelenme diyebilirsiniz ama ne kadar olsa da insan kendi kendine kafasını karıştırıyor, moral bozuyor. Nasıl davranmalıyım? Güvenmeli miyim?
Bence o sana güvenmemeli bir insanın telefonunu karıştırmak ne ya.

Yaşında küçük değil. Masumsun galiba. İnsanların zaten arkadaşları var. İnsanların sevgili olmasındaki temel amaç partner olmaktır yani seks yapmaktır. Bıktım sizin gibi sevgi cinsellik değildir diyenlerden. Git o zaman leylek gibi ya da obez bir kızla sevgili ol, nasıl olsa o da çok seviyor seni.
bu nasıl bir düşünce ya :D tamam yapanlar varda dindar bir insan neden yapsın tamam dediğim şey çok çelişiyor dindar adam neden sevgili olsun vb. diye ama dinini bilen biri olsa en azından onları evlenene kadar yapmayacağını biliyor yani sizin demek istediğiniz kısaca hayat kadını demek istiyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı