Sevgilisi olan kıza karşı ne yapılmalı?

Daha ne kızlar tanıyacaksın boşver. Sende de hata var genç dostum. Böyle acemilikler ilerleyen ilişkilerinde yapma. Kimseye baskı yapmamalısın. Seni sevmeyeni sende sevmeyeceksin. Bırak kızlar sana gelsin. Onlar senin peşinde koşsun. Sen gidersen onlar kaçar.
Bence de hocam çok değer verince yüz istiyorlar.
Psikoloji konusunda, hele ki karşınızdaki çocuksa lütfen mantık çerçevesinde konuşun. Kimse kimsenin istediği gibi olmak zorunda değil, olmamalı da, kimse kimseye kendini beğendirmek, sevdirmek zorunda da değil. Psikolojiyi hafife almayın, kendinize yatırım yapmaya bakın.
Teşekkürler hocam :)

Merhabalar, bir kız arkadaşım var ama sevgili falan değiliz. Yaşımız 16-17 kızı ben çok seviyorum ama kızın erkek kankası falan var. Erkeklerle konuşuyor fazla olarak hele ki laf atıldığında kendisine, o her konuştuğunda bir erkekle benim içim yanıyor. Bir tane erkek ismi söyledim yakın arkadaşıymış. O mu ben mi dedim, o dedi. Ve bana çok soğuksun, asosyalsin, o beni dövecek gibi bakmıyor falan dedi bana o an çok kötü oldum işte. Kız da bana çok soğuk davranıyor yani ona yazmasam beni unutacakmış gibi. Düşünceleriniz nedir?
Uzaklaşmak için bahane aramış bulamayınca da o saydığın sebepleri sunmuş gibi. Sal gitsin, o seni unutmadan sen onu unut.

Bence de hocam çok değer verince yüz istiyorlar.

Teşekkürler hocam :)

O mu ben mi gibi saçma bir soru sorarak zaten batırmışsın. Baktın başka bir erkek aldı hayatına direkt anında mesafeni koyacaktın ve izleyecektin. Zaten seni seviyorsa sana geri dönerdi. Şimdi böyle bir zayıflık belirtisi gösterdiğin için artık sana affedersin "köpek" muamelesi yapacaktır. Yüz verme ve yazma, görürsün o zaman hemen değişecektir eğer seviyorsa. Bizim yeni neslin kızlarında inanılmaz bir ego var maalesef. Pandemi yüzünden iyice bu egoları okşandı. Sosyal medya ve bizim Türk erkekleri sağ olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırılan adam daha güçlü olur hocam merak etmeyin. Sizinde başlayacak yakında yükseliş zamanlarınız. Ek bir çabaya girmenize gerek yok zaten değişiceksiniz.

O mu ben mi gibi saçma bir soru sorarak zaten batırmışsın. Baktın başka bir erkek aldı hayatına direkt anında mesafeni koyacaktın ve izleyecektin. Zaten seni seviyorsa sana geri dönerdi. Şimdi böyle bir zayıflık belirtisi gösterdiğin için artık sana affedersin "köpek" muamelesi yapacaktır. Yüz verme ve yazma, görürsün o zaman hemen değişecektir eğer seviyorsa. Bizim yeni neslin kızlarında inanılmaz bir ego var maalesef. Pandemi yüzünden iyice bu egoları okşandı. Sosyal medya ve bizim Türk erkekleri sağ olsun.
Haklısın canım hocam valla.

Öyle yaptım hocam mesajlarına dönmedim bugün.

En güzeli. Bazen ne kadar çok istersen iste olmaz. O yüzden kendi haline bırakacaksın. O şu an seçenekleri değerlendiriyordur. Çok fazla seviyorum falan deyip sevgi pıtırcıklığı yaparsan hemen sıkılacaktır. Aradıkları ne sevgi ne de aşk dostum. Para ve popülerlik meselesi. Görsellikte önemli.

En güzeli. Bazen ne kadar çok istersen iste olmaz. O yüzden kendi haline bırakacaksın. O şu an seçenekleri değerlendiriyordur. Çok fazla seviyorum falan deyip sevgi pıtırcıklığı yaparsan hemen sıkılacaktır. Aradıkları ne sevgi ne de aşk dostum. Para ve popülerlik meselesi. Görsellikte önemli.
Hocam kusura bakmayın paraya baksaydı eğer, yanlış anlaşılmasın abimin BMW f30'U var yani,hatta hiç sevmem böyle modifiyeli arabaları falan diye konu açılmıştı.

Hocam kusura bakmayın paraya baksaydı eğer, yanlış anlaşılmasın abimin BMW F30'u var yani, hatta hiç sevmem böyle modifiyeli arabaları falan diye konu açılmıştı.

Yalan. Bu yaşlardaki kızların en büyük ortak noktası dengesiz olmaları. Kendilerini ve karşı cinsi yeni yeni tanımaya başladıkları için beklentilerini anlık olarak değiştirebilirler. Bugün bir şeyi seviyorsa yarın onu sevmediğini söyleyebilir. Ona iyi hissettiriyorsan senin yanında mutlu gibi görünebilir ama gerçekte ne hissettiklerini belli etmezler. Kiminin gözünün rengine aşık olurlar, kiminin boyuna posuna fiziğine. Hiçbir standartları yoktur ve profil olmadığı için kafalarında erkekler hakkında alakasız olarak birileriyle çıkmaya başlarlar. Ancak kesinlikle öyle karaktere falan bakmıyorlar be hacım salla gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı