Sevgilisi olan kıza karşı ne yapılmalı?

Merhabalar, bir kız arkadaşım var ama sevgili falan değiliz. Yaşımız 16-17 kızı ben çok seviyorum ama kızın erkek kankası falan var. Erkeklerle konuşuyor fazla olarak hele ki laf atıldığında kendisine, o her konuştuğunda bir erkekle benim içim yanıyor. Bir tane erkek ismi söyledim yakın arkadaşıymış. O mu ben mi dedim, o dedi. Ve bana çok soğuksun, asosyalsin, o beni dövecek gibi bakmıyor falan dedi bana o an çok kötü oldum işte. Kız da bana çok soğuk davranıyor yani ona yazmasam beni unutacakmış gibi. Düşünceleriniz nedir?
Kardeşim sen de dövecek gibi bakma, kızın istediği gibi ol, sürekli gözüne girmeye çalış.

Araniza mesafe koyun denilmiş ama o iş o kadar kolay olmuyor arkadaşlar, çocuk seviyormuş seven adam öyle kolay kolay bırakamaz.

Tek arkadaşımdı :(

Daha ne kızlar tanıyacaksın boşver. Sende de hata var genç dostum. Böyle acemilikler ilerleyen ilişkilerinde yapma. Kimseye baskı yapmamalısın. Seni sevmeyeni sende sevmeyeceksin. Bırak kızlar sana gelsin. Onlar senin peşinde koşsun. Sen gidersen onlar kaçar.

Yeni konular

Geri
Yukarı