Sevgilisinden silgi istemem nedeniyle 3 kişi tarafından dövüldüm

Geçenlerde okul çıkışı bir çocuğun sevgilisinden silgi istemem nedeniyle 3 kişi tarafından dövüldüm. Ben eve giderken takip etmişler birden bir tanesi ismimi söyleyerek beni çağırdı tabii benim aklımda bir şey yok normal bir şekilde yanlarına gittim birden üzerime yürümeye başladılar ben ne oluyor ya demeden bir tanesi defneye yürümüşsün diyerek üstüme saldırdı sonra diğerleri. Olay böyle ben şimdi ne yapayım?

Kanka bu tipler genellikle keko olur sevgilileride kendileri gibi varoş olur kız muhtemelen kendisini tatmin etmek için yok yavşadı yok beni övdü falan demiştir zaten erkek arkadaşının kendisine taptığını bildiğinden şımartıyordur şu tipler teke tek gelse tek yumrukta bayılacak adamlar ama onlara 1 vuruyosun 1000 geliyorlar öyle korkaklar işte senin elinde kamera kaydı veya başka bir delil varsa direk polise git aileleri ve kendileri çeker cezayı pişman olur.

Onlar sanal mafya, sosyal medyada kızları etkilemek için en elit yerlerde büyümesine rağmen sigara içip keko paylaşım yapan tipler, inanıp inanmamak sana kalmış ben "sanal mafya" değilim, doğduğumdan beri en keko mahallelerde büyüdüm, büyüdüğüm o kadar abartılacak bir şey yok ama elit olmadığı kesin.

Türkiye'nin % kaçı elitki sen elit bir yerde büyümemen ile övünüyorsun?

Arif Nihat Asya Anadolu lisesi.

İstanbul'da o lise.
😂

Geri
Yukarı