Sevgilisinden yeni ayrılan bir kıza aşık olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten yıkık mı diyorsun ezik olarak mı görüyorsun aşağılayarak mı bakıyorsun. sessizleri kendi halinde kimseye zararı olmayanları saf olanları. Hatırlatayım sende kurt değil sokak kö... Biraz sert oldu ama.. Az sağlam karakterli olun ..

Gerçekten yıkık mı diyorsun ezik olarak mı görüyorsun aşağılayarak mı bakıyorsun. sessizleri kendi halinde kimseye zararı olmayanları saf olanları. Hatırlatayım sende kurt değil sokak kö... Biraz sert oldu ama.. Az sağlam karakterli olun ..
Yok o kendine öyle diyor.
Ben demiyorum.

-dünyada milyonlarca bayan var birine saplı kalmamak lazım-

Gönlü bol dostum [emoji23][emoji23][emoji23] şu ruh hali herkese lazım [emoji106]

Bu arada konunun aşırı saçma olduğu konusunda hemfikiriz değil mi ?
Aşırı değil ama evet, bir nebze saçma. Arkadaş tavsiye almak için konu açmış ama biraz saptı :) “Yıkık Kız” başlığı bile konuyu özetliyor sanki :)

Nasıl bu kadar hızlı aşık oluyorsunuz anlamadım. Size bir kız sıcakkanlı davranınca direk hormonlar sizi ele geçirip kız için her şeyi yapacak hale mi getiriyor. Bence önce gerçekten aşık mısın onu sorgula. Eğer kıza açılacaksan burada 3 ay içinde yeni bir ayrılık konusu açılacak demektir. Gerçekten komik...

Ya arkadaş ben daha kendi sınıfım dışındaki hiçbir kızı tanımıyorum okulda :ROFL: Gerçi kendi sınıfımdakileri de pek tanımıyorum.
10. sınıftayım bu arada.
Benimle aynı kafada birini buldum sanırım. Ayrıca yaşıtız. Gel sarılalım dostum. Şaka bi' yana mesele tanımakta değil, önemli olan tanımak istemek. Sınıfımda samimi olduğum tek kız var zaten. Gerisi ya egoist ya da aptalca şeylerle uğraşan aptal kişiler. Başka sınıflardan kızlarla tanışsam bunun bana hiçbir faydası olmayacak. Çıkar için arkadaşım olacaklarsa hiç gereği de yok. Okulda da sınıfım, karşı sınıftan 4 kişi ve üst sınıflarımdan 6 büyüğüm hariç kimseyi tanımıyorum. Tanımaya gerek var mı? Tartışılır, bence gerek yok.

Aşk dersleri aksatmana sebep olmaz. Zaten belirli kişilere belirli vakitler ayırmak zorundasın gün içerisinde. Ben aşığım diye her dakika onunla konuşursan o senin hatan. Dersleri aksatmana genelde ayrıldıktan sonrası sebep olur. İşte o zaman yıkık dediğin kızın durumuna sen de düşersin.

İnsanları içinde oldukları duruma göre değil de kişilikleriyle yargılamayı kısa süre içerisinde öğrenmeni tavsiye ederim. İleride arkadaş bulma konusunda sana yardımcı olur. Arkadaş derken "gerçek dostları" kastediyorum bu arada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı