Sevgilisinden yeni ayrılan bir kıza aşık olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@DarKSaGaa Ve sen de aşık mı oldun? Bu kadar mı gerçekten? (Sözde) Aşık olduğun kişiye ''yıkık'' diyorsun dostum. Aşık olmak bu devirde nefes almak gibi. ''Bence'' kız ayrılık acısı çektiği hissettiği için sana tutulmuş. Belkide sen çok yanlış anladın en baştan.

O şu an birine ihtiyaç hissediyor o da sensin. Psikolojik olarak o düzeldiği zaman %99 eminim seni de takmayacak. Hatta belki daha senle konuşmaz sallamaz. Sonra sen bunalıma gireceksin yine olan sana olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen de çok iyi biliyorsun. Kesin bir yargıya varmamak gerek.
Kesin bir yargıya varmıyorum. Genelde yapılanları söylüyorum. Ve bunun da bahaneden ibaret olduğunu söylüyorum. 2 saat kız yüzünden boş yere ağlamak yerine, 2 saat ders çalışsaydın başarısız biri olarak nitelendirilmezdin.
Benden hoşlandığını?
Onu test etmene gerek mi var? Sen belli et hoşlandığını.

Muhtemelen kardeşimin yaşındasın ve dün de benzer bir konuyu onunla konuştuk.

Aradan geçen 10-15 senede aşık olmanın kavramı bir hayli değişmiş sanırım. Tanımadığın, zaman geçirmediğin birine ancak ilgi duyabilirsin. Fiziksel çekim hissedersin. Ama aşık olamazsın ya da sevemezsin.

Ayrıca yıkık çok uygunsuz bir kelime bence herhangi bir insanı tanımlamak için. İnsan hoşlandığı birine böyle bir sıfat yakıştıramaz. Sen sadece onu fiziksel olarak beğenmiş, onun da sana ilgi göstermesini istiyorsun o kadar.

Kesin bir yargıya varmıyorum. Genelde yapılanları söylüyorum. Ve bunun da bahaneden ibaret olduğunu söylüyorum. 2 saat kız yüzünden boş yere ağlamak yerine, 2 saat ders çalışsaydın başarısız biri olarak nitelendirilmezdin.

Onu test etmene gerek mi var? Sen belli et hoşlandığını.
Aptallık yaptım sevgilim var dedim.
Kızla rahat 5-6 saat konuşuyorum.

Asiksan git soyle asik oldugunu. Aksi takdirde hep karardiz ve kuskulu olursun. Ondan hoslandigini centilmen bir sekilde soyle. En kotu arkadas olarak kalirsiniz.

Ya arkadaş ben daha kendi sınıfım dışındaki hiçbir kızı tanımıyorum okulda :ROFL: Gerçi kendi sınıfımdakileri de pek tanımıyorum.
10. sınıftayım bu arada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı