Sevgiliyle ilk buluşma

Kötü haber, kız dün abisine anlatmış beni. Abisi dediğim de benle yaşıt, yani kızdan bir yaş büyük sadece. Abisi arkamdan saçma sapan konuşmuş. Lisenin başında tanışmıştık abisiyle. Kıza demiş ki "Mal o çocuk, şaka falan yapıyorsun herhalde". Sonra "Herhalde sırf sevgilim olsun diye yaptın, bütün arkadaşlarımın sevgilisi var benim de olsun dedin " tarzında konuşmuş kıza.

Gece yatmadan önce de demiş ki "Utandırdın beni cidden".

Aramız pek iyi değildi abisiyle. Böyle yapacağını tahmin ettim fakat bu kadar ileri gideceğini tahmin edemedim. Kızın acayip sinirleri bozulmuş fakat bana abisinin böyle yapmasının onu etkilemediğini, bana bakışının değişmediğini söyledi. Sizce nasıl etkiler bu durum bizi. Uyuz oldum çocuğa, sevdiğim kızın hatırına bir şey demiyorum.

Aha gene sevdiğim tarz şuraya bir şeyler yazayım da bildirim gelince gelip hepsini okurum eğlenceli bir aktivite benim için😁

Kötü haber, kız dün abisine anlatmış beni. Abisi dediğim de benimle yaşıt, yani kızdan bir yaş büyük sadece. Abisi arkamdan saçma sapan konuşmuş. Lisenin başında tanışmıştık abisiyle. Kıza demiş ki "mal o çocuk, şaka falan yapıyorsun herhalde". Sonra "herhalde sırf sevgilim olsun diye yaptın, bütün arkadaşlarımın sevgilisi var benim de olsun dedin " tarzında konuşmuş kıza.

Gece yatmadan önce de demiş ki "utandırdın beni cidden".

Aramız pek iyi değildi abisiyle. Böyle yapacağını tahmin ettim fakat bu kadar ileri gideceğini tahmin edemedim. Kızın acayip sinirleri bozulmuş fakat bana abisinin böyle yapmasının onu etkilemediğini, bana bakışının değişmediğini söyledi. Sizce nasıl etkiler bu durum bizi. Uyuz oldum çocuğa, sevdiğim kızın hatırına bir şey demiyorum.

Abisi hiç hayatında temiz dayak yemiş mi beni getirtmesin oraya.
Neyse şaka bir yanada kızın sana güveni fazla abisinin dediklerini noktası noktasına sana anlatmış kötü olanlarda dahil abisi yüzüne aranızı bozmaya gerek yok kız bir şeyler hissediyor demek ki yoksa abisini karşısına almaz. Bunları demek yerine sana gelip derdi abim bu ilişkiyi istemiyor ayrılmak istiyorum sen daha iyilerine layiksin filan falan.

Benim hiç sevgilim olmadı. Gerçekten nasıl bir duygu lan bir ara bana buluşma sonrası anlat, dinlerim. Ben lisedeyken bir kızı seviyordum neyse kız bana tipsiz dedi ve o gün bu gün bir daha da cesaret edemedim böyle şeylere. Ve hala da hiç olmadı. Düşün aradan kaç yıl geçmiş o zamanlar lise 1 deydim şimdi 28 yaşındayım. O nedenle buradan kızlara veya bayanlara sesleniyorum; olur ki biri hoşunuza gitmez, onu kırmadan uzaklaştırın.

Çok kötü bir durum gerçekten başka hiç kimse ile denemediniz mi😟

Benim verebileceğim tek tavsiye şu ki: yakın arkadaşlarmış gibi takılmayın. Ben öyle bir insan olduğum için kız arkadaşımla birlikte online oyun oynayıp yılların ahbabıymışız gibi konuşuyorduk. O yüzden hiç tam olarak sevgilim olmadı. Hoşlandığım kişilere bile arkadaşça davrandığım için bu tarz işlere pek girişmem. Çok garipti be.

Son düzenleme:
Abisi hiç hayatında temiz dayak yemiş mi beni getirtmesin oraya.
Neyse şaka bir yanada kızın sana güveni fazla abisinin dediklerini noktası noktasına sana anlatmış kötü olanlarda dahil abisi yüzüne aranızı bozmaya gerek yok kız bir şeyler hissediyor demek ki yoksa abisini karşısına almaz. Bunları demek yerine sana gelip derdi abim bu ilişkiyi istemiyor ayrılmak istiyorum sen daha iyilerine layiksin filan falan.
Evet abisini karşısına almış gibi, fakat bu durum ne kadar iyi bilmiyorum. Abisi değişik bir tip, sıkıntı çıkarabilir. O zaman da ben de abisini karşıma almak zorunda kalırım. Keşke abisi de azıcık insanlık yapıp saygı duysa...

Hayır bunu asla yapma, şımartmayın abi kızları. Onun sana ihtiyacı olduğunu hissettirmen gerekiyor onun kendini değerli hissetmesine gerek yok. Alfa ol rahat davran moruk.

Sevgilin yok değil mi senin, hiç de olmadı? :d

Bu ruh halinden kurtulmam için bir öneriniz var mı? Bu halde gidersem saçmalayacağım çünkü.

Kanki bence bu ruh halinden kurtulamazsın, ama kurtulman da gerekmez. Sevdiğin kişiyle buluşuyorsun tabii ki heyecan olacak hatta fazla fazla olacak. 2.5 yıldır bir ilişkim var ne yalan söyleyeyim sevgilimle bir iki hafta uzak kalıp tekrar buluştuğumuzda hala ikimiz de heyecan yapıyoruz, kalplerimiz saçma sapan atıyor. Benim tavsiyem taktik falan uygulayacağım diye abuk subuk davranma, normal yazışırken nasılsa yine aynı. Sonuçta bu kız seni artık kabul etmiş, abisine bile anlatmış yanına gidince hal ve hareketlerini ölçecek değil ya.
Abisi konusuysa biraz sıkıntı. Benim abim böyle şeyler dese ilişkimi bitirmem tabii ama ne bileyim bir soru işareti oluşur, özellikle yeni tanıştığım biriyse veya yeni sevgili olduysak. Bir yanlış yapmamaya çalış sen ne olur nolmaz. :)

Geri
Yukarı