Sevgisiz büyümek ileride dert olur mu?

Çok şükür ailem sağ fakat evlat ayrımı var ayrım olunca sevgide bir zamandan sonra azalmaya başlyor.

Kaç yaşındasın? Evlat ayrımı ciddi bir suçlama bence aileye karşı. Zaman zaman sevgiye ihtiyacın normalden fazla olur sen böyle bir dönemin içerisindesin anladığım kadarı ile. İnan bana dert edilecek bir şey değil yarının bugünden daha güzel bir güneş ile doğacağına inanarak yaşa inanıyorum ki güzel günlerin olacak.

Kaç yaşındasın? Evlat ayrımı ciddi bir suçlama bence aileye karşı. Zaman zaman sevgiye ihtiyacın normalden fazla olur sen böyle bir dönemin içerisindesin anladığım kadarı ile. İnan bana dert edilecek bir şey değil yarının bugünden daha güzel bir güneş ile doğacağına inanarak yaşa inanıyorum ki güzel günlerin olacak.

İnşallah Allah nasip eyler 4 kardeşiz en büyük abim bana düşman gibi durduk yere kafama telefon atar telefonu kırılır tekrar sinirlenir bilgisarımı kırar kablolarını keser 2 ablam var 1'si düşman gibi neredeyse hiç konuşmuyoruz diğeri ise normal annem babam beni neredeyse hiç dinlemezler bir cümleyi 3-4 defa tekrarlayınca sorunca cevap verirler ama olsun sonunda anne baba gölgesi yeter ama bir raddaden sonra insan cıldırmak üzere oluyor.

Çalışıp para kazanırsınız sevgisiz büyüyünce. Ayrıca buna sevgi değil "sevda" denir. Dilimizin en büyük özelliği sevgi, sevda, aşk gibi seviyeleri olmasıdır. Kadına duyulan sevgi seviyesine sevda denir. Sevdasız büyüyünce para kazanırsınız. Para da ileride sevdayı satın alır. Sırası değişmiş olur sadece.

Olmamış demek ki. Yanlış kişilere denk gelmişin. Madem yazanınız yok siz yazın, siz arkadaşlık kurmaya çabalayın. Etraftan beklemeyin o parıltıyı. Discord üzerinden ilgi alanınızın olduğu sv'lere girin.
Yorumunuz için teşekkürler. Biliyorsun türk kız gençlerin (çoğunda) kırılmaz bir ego var iken nasıl yapılırki insan içinde rezil olmayı hiç istemem hiç...
Sevgili falan hikaye. Lise 2'de görücü usulü evlenelim en iyisi.
hahaha nerde o eski yılların geleneği işte

İnşallah Allah nasip eyler 4 kardeşiz en büyük abim bana düşman gibi durduk yere kafama telefon atar telefonu kırılır tekrar sinirlenir bilgisarımı kırar kablolarını keser 2 ablam var 1'si düşman gibi neredeyse hiç konuşmuyoruz diğeri ise normal annem babam beni neredeyse hiç dinlemezler bir cümleyi 3-4 defa tekrarlayınca sorunca cevap verirler ama olsun sonunda anne baba gölgesi yeter ama bir raddaden sonra insan cıldırmak üzere oluyor.

Küçükken birbirinin kafasını duvara süren erkek kardeş arkadaşlarım vardı. Normal bir durum olmasa da doğadaki canlılar gibi düşün tuhaf hareket edebiliyor abiler ve kardeşler. Bunlar tabii olaylar zamana bırak canım kardesim.

Geri
Yukarı