Sevilen kızın sizi sevmemesi

malwares

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar konuştum da kız ile ilk günaydın falan yazıyordu. Geçen okulda konuştum ancak konuşamadım utancımdan. Artık fazla konuşmuyor benimle. Bir tane 130 kilo çocuk var, tipi acayip çirkin. Tanrı affetsin bir rahatsızlığı mı var bilmiyorum. Değişik yani hareketleri de öyle toplu alanlarda ıslık falan çalıyor, gidip onunla konuşuyor benimle konuşmuyor. Sevdiğim bir arkadaşım dedi ki "Onlar saçma işler yapsın biz kendimize odaklanalım." Mantıklı geldi ama üzüldüm yani ne eksiğim vardı? İngilizce biliyorum, spor yapıyorum, diksiyonum iyi, obez değilim yani neden ben değilim neden o?

Ve ayrıca kız ile bayağı Roblox oynadım. Robux da alacaktım hediye olarak fakat kullanılmaktan bıktım hayatım boyunca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar konuştum da kız ile ilk günaydın falan yazıyordu. Geçen okulda konuştum ancak konuşamadım utancımdan. Artık fazla konuşmuyor benimle. Bir tane 130 kilo çocuk var, tipi acayip çirkin. Tanrı affetsin bir rahatsızlığı mı var bilmiyorum. Değişik yani hareketleri de öyle toplu alanlarda ıslık falan çalıyor, gidip onunla konuşuyor benimle konuşmuyor. Sevdiğim bir arkadaşım dedi ki "onlar saçma işler yapsın biz kendimize odaklanalım." mantıklı geldi ama üzüldüm yani ne eksiğim vardı? İngilizce biliyorum, spor yapıyorum, diksiyonum iyi, obez değilim yani neden ben değilim neden o?

Ve ayrıca kız ile bayağı Roblox oynadım. Robux da alacaktım hediye olarak fakat kullanılmaktan bıktım hayatım boyunca.

Gümüşünü iyi cilalamamışsın hocam.
Arkadaşlar fesat anlamayın ama kullanıcının profilinde bulunan karakterin Türkçe çevirisi gümüş oluyor ondan dedim. 🤣

Hocam yanlış anlamayın ama yaşınız nedir?
Bana anormal bir durum gibi geldi.

Ah be hocam. Bu işler hep böyle üzülen taraf neredeyse hep erkek oluyor. Üzüldüm doğrusu. Kızlar hayata 1-0 önden başlıyor, doğuştan değerliler. Bizim ise değer kazanmamız için belirli bir şeylere sahip olmamız gerek (örn: güç, kas, zeka, komiklik). Onlar Türkiye gibi bir ülkede hemen erkek arkadaş bulurken, erkekler bu kadar kolay bulamıyor. Neden yaptığıyla alakalı hiç bir fikrim yok doğrusu. Tek bildiğim erkekleri kullanıp atmaları bu kadar kolay. Genelleme yapıyorum çünkü çoğu böyle. Azınlık tarafta olan kızlar üstüne alınmasın mümkünse.

Gümüşünü iyi cilalamamışsın hocam.
arkadaşlar fesat anlamayın ama kullanıcının profilinde bulunan karakterin Türkçe çevirisi gümüş oluyor ondan dedim. 🤣

Hocam yanlış anlamayın ama yaşınız nedir?
Bana anormal bir durum gibi geldi.

13 yaşım...

Ah be hocam. Bu işler hep böyle üzülen taraf neredeyse hep erkek oluyor. Üzüldüm doğrusu. Kızlar hayata 1-0 önden başlıyor, doğuştan değerliler. Bizim ise değer kazanmamız için belirli bir şeylere sahip olmamız gerek (örneğin: Güç, kas, zeka, komiklik). Onlar Türkiye gibi bir ülkede hemen erkek arkadaş bulurken, erkekler bu kadar kolay bulamıyor. Neden yaptığıyla alakalı hiçbir fikrim yok doğrusu. Tek bildiğim erkekleri kullanıp atmaları bu kadar kolay. Genelleme yapıyorum çünkü çoğu böyle. Azınlık tarafta olan kızlar üstüne alınmasın mümkünse.

Kız Rus. Türkçe de pek bilmiyor. İşte yarı çeviri yarı normal konuşuyor bilmiyorum.

Ben mesaj attım dedim ki "bugün seni gördüm ama konuşamadım çok soğuk görünüyorsun" artık kayda değer cevap vermezse kendime yol çizeceğim.

Bana anormal bir durum gibi geldi çünkü.

13 yaşım...

Kız Rusyalı Türkçe de pek bilmiyor işte yarı çeviri yarı normal konuşuyor bilmiyorum.

13 yaşındaki geçici kız arkadaşı ne yapacaksın hocam?
Bakın en son 8 hatta belki 9 yıl önce bir kadın ile konuştum ama %100 eminim ki o kızdan bir hayır olmaz bunu bilin.

Bana anormal bir durum gibi geldi çünkü.

13 yaşında ki geçici kız arkadaşı ne yapacaksın hocam.
Bakın en son 8 hatta belki 9 yıl önce bir kadın ile konuştum ama %100 eminim ki o kızdan bir hayır olmaz bunu bilin.

Ben sevgili istemiyorum, okulumun nasıl geçtiğini, sporumda neler yaptığımı, beraber sahilde dondurma yiyebileceğim, gezebileceğim bir arkadaş istiyorum yani bu illahim aşk olarak değil ;(

13 yaşım...

Kız Rus. Türkçe de pek bilmiyor. İşte yarı çeviri yarı normal konuşuyor bilmiyorum.

Ben mesaj attım dedim ki "bugün seni gördüm ama konuşamadım çok soğuk görünüyorsun" artık kayda değer cevap vermezse kendime yol çizeceğim.

Yanlış anlamazsınız umarım ama şımartılmış olabilir, ilgi çekmek istiyor olabilir. Cevap vermezse ilişkiyi kesin zaten hayır gelmez.

Ben sevgili istemiyorum, okulumun nasıl geçtiğini, sporumda neler yaptığımı, beraber sahilde dondurma yiyebileceğim, gezebileceğim bir arkadaş istiyorum yani bu illahim aşk olarak değil ;(

Başka kapıya gidin o zaman hocam, yapabilecek bir şey yok maalesef.

Geri
Yukarı