Sevilen kızın sizi sevmemesi

İlgilenmiyorsa sıradakine bak, illa o olacak değil. İleride pişman olur O, kendine bak sen.

Bugün selam dedi okulda arkadasim guldu dalga gecti konusamadim kiz ile dalga gecti.

Kıza yazdım dedim ki bugün o çocuk yüzünden konuşamadık o da çoçuğa küfür etti çünkü kızın kilosu çok az ve o dalga geçti bayağı görünce.

Sonra konuştuk biraz şimdi iyi uykular dedi kapattık o da çıktı kapatınca yalan atmadı yani...

Son düzenleme:
Arkadaşlar konuştum da kız ile ilk günaydın falan yazıyordu. Geçen okulda konuştum ancak konuşamadım utancımdan. Artık fazla konuşmuyor benimle. Bir tane 130 kilo çocuk var, tipi acayip çirkin. Tanrı affetsin bir rahatsızlığı mı var bilmiyorum. Değişik yani hareketleri de öyle toplu alanlarda ıslık falan çalıyor, gidip onunla konuşuyor benimle konuşmuyor. Sevdiğim bir arkadaşım dedi ki "Onlar saçma işler yapsın biz kendimize odaklanalım." Mantıklı geldi ama üzüldüm yani ne eksiğim vardı? İngilizce biliyorum, spor yapıyorum, diksiyonum iyi, obez değilim yani neden ben değilim neden o?

Ve ayrıca kız ile bayağı Roblox oynadım. Robux da alacaktım hediye olarak fakat kullanılmaktan bıktım hayatım boyunca.
Roblox oynayan "kız" dan hayır gelmez merak etmeyin o roblox dan 16 yaşında birini bulur

Bugün selam dedi okulda arkadasim guldu dalga gecti konusamadim kiz ile dalga gecti.

Kıza yazdım dedim ki bugün o çocuk yüzünden konuşamadık o da çoçuğa küfür etti çünkü kızın kilosu çok az ve o dalga geçti bayağı görünce.

Sonra konuştuk biraz şimdi iyi uykular dedi kapattık o da çıktı kapatınca yalan atmadı yani...
Abicim sana tavsiyem o kızla arana mesafe koy hiç konuşma bile ilerde karşına daha iyi imkanlar çıkıcaktır eminim bide kızma ama derslerine odaklan derim ailenle aran bozulmasın.

Abicim sana tavsiyem o kızla arana mesafe koy hiç konuşma bile ileride karşına daha iyi imkanlar çıkacaktır eminim bir de kızma ama derslerine odaklan derim ailenle aran bozulmasın.

Bugün de konuştum Roblox oynayacağım bugün de onunla.

İstese ömrümü veririm ben siz mesafe koy diyorsunuz :(

Yeni konular

Geri
Yukarı