Sevmediğiniz araba markaları

Sevmediğiniz araba markaları

• Volkswagen

Oy: 22 20,6%
  • Tofaş

Oy: 73 68,2%
  • Fiat

Oy: 38 35,5%
  • Renault

Oy: 32 29,9%
  • Ford

Oy: 11 10,3%

• Oy verenlerin toplamı
    107
Tam benim konuya denk gelmesi eğlenceli olmuş. :D Hangi ülkenin otomobillerini seviyorsunuz? - Technopat Sosyal

Ferrari'yi sevmem. Kurucusu Lamborghini'nin kurucusu ile dalga geçmiş. Hatta bu yüzden Lamborghini spor otomobil yapmaya başlamış. Sevmem ama saygı duyarım güzel otomobilleri vardır. Şimdi çok garip diyebilirsiniz ben Tesla ile dalga geçtiği için Edison'u da sevmem. :D

Volkswagen'i sevmek isterdim ama üst üste yaptığı şeyler iyice soğuttu. Ülkemizde gereksiz yere sevilen Passat bence iyi bir otomobil değildir. TDI Dizel Motorları ile yaptığı Skandal zaten iyice soğuttu üstüne üstlük ( Biraz Doğuş Otomotiv'in suçu galiba. ) ülkeye getirdiği araçlar sınıfına göre çok pahalı geliyor bana.

Bunlar sevemediğim markalar .Bir de markayı sevdiğim ama sürücülerini sevmediğim markalar var. Özellikle BMW.

Forumda araştırma yaptım ama anket bulamadım.
En sevmediğiniz araba markası nedir? - Technopat Sosyal anket yok ama böyle bir konu buldum.

Kesinlikle Toyota. Estetikten uzak tasarımlar.
Yeni araçlarının tasarımı çok ruhsuz ve basit, ama bir de şu güzelliklere bakın:
330-3302732_toyota-ae86.jpg

420255474_4717e72c09_b.jpg

Toyota_Celica_GT4_ST205.jpg

toyota-mr2-2019.jpg

Kaporta yok arabada resmen istediği kadar teknolojisi olsun can güvenliği yok.
Aksine, Toyota kabin içi güvenlik olarak en iyi markalardan biridir. Kaportanın dağılması önemli değil, kaporta zaten dağılsın diye yapılıyor.

Kaporta yok arabada resmen istediği kadar teknolojisi olsun can güvenliği yok.
Yeni nesil arabalarda kabin güvenliği onemli, kaporta artık 2. hatta 3. planda. Zaten, araçlar da darbeyi manipule etmesi için dizayn ediliyor. Butun araçlarda bu var.

Tam benim konuya denk gelmesi eğlenceli olmuş. :D Hangi ülkenin otomobillerini seviyorsunuz? - Technopat Sosyal

Ferrari'yi sevmem. Kurucusu Lamborghini'nin kurucusu ile dalga geçmiş. Hatta bu yüzden Lamborghini spor otomobil yapmaya başlamış. Sevmem ama saygı duyarım güzel otomobilleri vardır. Şimdi çok garip diyebilirsiniz ben Tesla ile dalga geçtiği için Edison'u da sevmem. :D

Volkswagen'i sevmek isterdim ama üst üste yaptığı şeyler iyice soğuttu. Ülkemizde gereksiz yere sevilen Passat bence iyi bir otomobil değildir. Tdı dizel motorları ile yaptığı skandal zaten iyice soğuttu üstüne üstlük ( biraz doğuş Otomotiv'in suçu galiba. ) Ülkeye getirdiği araçlar sınıfına göre çok pahalı geliyor bana.

Bunlar sevemediğim markalar. Bir de markayı sevdiğim ama sürücülerini sevmediğim markalar var. Özellikle BMW.

En sevmediğiniz araba markası nedir? - Technopat Sosyal anket yok ama böyle bir konu buldum.

Zevklerin %99 uyuşması da ayrı bir olay :D. Lamborghini her zaman Ferrari'den daha iyi gelmiştir bana, özellikle 2004 gallardo ve murcielago çok çok iyi araçlar.

Vokswagen haterı sayabilirsiniz beni. Hepsi bu Passatçılar yüzünden. Hatta çılgının biri Jetta'yı mora boyayıp -15-20 derece kamber yapıp geziyor bizim buralarda; penceresine de Instagram hesabını yazmış. 😕

BMW'ya çok saygı duyarım ama E60 m5' çiler yüzünden ondan da soğudum. Herkesin sevdiği şeyleri sevmeme gibi bir huyum var.

Edit: Ford'dan nefret eden yokmuş be. Gerçekten çok iyi araçlar yapıyor demek ki :D.

Geri
Yukarı