Sevmediğiniz insan tipleri

Sağcı ve solcu yobazlar.
Din ve Atatürk tüccarları.
İktidarı savunan bir lafında seni sağcı yobaz ilan eden ve muhalefeti savunan bir lafında seni solcu yobaz ilan eden tipler.
-Kardeşim bak iktidar şurada doğru bir iş yapmış mantıklı.
-Yobaz seni koyun 🐑.
Bu tipleride en çok bu formda görüyorum. İsteyen üstüne alınsın kusura bakmayın dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Karşısındaki insan ile dalga geçen.
2. Zengin olmayan. Ama kendini zengin göstermeye çalışan.
3. Kıskanç insanlar.
4. Sürekli birilerini dikizleyip açığını bulmaya çalışan tipler.
5. Hoşlanmıyorum, yapma demeye rağmen hala yapan tipler.
6. Sırf kendisi bir şeyi seviyor diye. Eleştirip eksilerini söyleyince sert çıkan tipler.
7. Fikir ve görüşlere saygı duymayan. Kendi bildiğini okuyan tipler.
8. Ortama kız girince 360 dönen tipler.
9. Her konuda ortaya atlayan tipler.
10. Boş hareketler ve boş yapan tipler.
11. Sürekli kendinden bahseden tipler.
12. Bir şey yaptığı zaman mezara kadar anlatan tipler.
Daha bir sürü var.

Siyasal İslamcılar, her konuyu dine bağlayan insanlar, seni hemen satan insanlar, şeriatçılar, ayak kokan cipsi seven insanlar (turuncu doritos).

Herhangi bir davranışı yüzünden sevmediğiniz, direk soğuduğunuz insan tipleri nedir arkadaşlar? Benim fikrim:
-Kız görünce eli ayağı oynayanlar, karakter olarak olarak tamamen değişenler.
-Parayı fazla önemseyip sürekli lafını yapanlar.

Narsist, mazoşist, saygısız, bencil, cimri, sigara içen alkol içen yalnız sigara ve alkole çok bir ön yargım yok ama olmamasını tercih ederim. Sigara kokusu midemi bulandırıyor sinirlendiriyor beni, dumanı kokusu ayriyeten nargile de öyle madde kullanan, fazla gevşek var ya saysay bitmez bununla yetinelim... 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Bencil, egoist, karaktersiz, kibirli, hava atanlar, her şeyle dalga geçenler, yalakalar, onun bunun çocuğu (54) lan onun bunun çocuğu:) - YouTube

Herhangi bir davranışı yüzünden sevmediğiniz, direk soğuduğunuz insan tipleri nedir arkadaşlar? Benim fikrim:
-Kız görünce eli ayağı oynayanlar, karakter olarak olarak tamamen değişenler.
-Parayı fazla önemseyip sürekli lafını yapanlar.

Geri
Yukarı