Sevmediğiniz insan tipleri

Sevmediğiniz insan tipini açıklar mısınız? Herkesin sevmediği bir insan tipi mutlaka vardır.
Ben şahsen kavgacı, kendini bir şey sanan ve ortalıkta gruplarla gezen, kendilerini havalı sanan insanlardan nefret ederim. Sürekli karşıma çıkıyorlar. Bir an önce gidebilsem buradan iyi olacak ya da onlar gitsin ben niye gidiyorum ya?

Sürekli "hint dizisi" gibi laflar eden( yani tık tokçu ağzı. Mesela demişler ki kral öldü falan), söylediğimi dinlemeyen ya da bir şey söyleyince veya sorunca herhangi bir tepki vermeyen, sürekli karı kız peşinde o kafe senin bu plaj benim gezen, ana babasını hortumlayan boş beleş gencimsi varlıkları, saçma sapan giyinen ve konuşan ergen bozuntularını (17 yaşımdayım biraz saçma gelebilir ama ruhum büyük. Ne isterdim şapka ve palto ya da takım elbise ile gezmek... Altima da bir tane 123 kasa Mercedes... Şimdi oyle gezsem alay ederler) ha bir de bana sürekli çocuk muamelesi yapanlardan. Söyleyin hangi çocuk bunları ister? Hangi çocuğun eli her aleti tutar her şeyi tamir eder? Iste bundan dolayı sevmem. Ama en nefret ettiklerim ise ana babasını sürekli "yahu anne cay git bir" diye tersleyen, onları boş beleş hortumlayan, ailesine moruk diye hitab eden eşeoğlu eşekleri... Daha saymayayım. Az çok anladınız herhalde. Teşekkürler. Onlara bir örnek var aşağıdaki resimde. Ha bir de şimdiki kızları hiç sevmiyorum. Çok iğrenç ve bayat geliyorlar bana(bazıları hariç,sevgilim yok,gay değilim)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200709-224332_YouTube.jpg
    Screenshot_20200709-224332_YouTube.jpg
    247,2 KB · Görüntüleme: 44
Şimdi konuyu okuyunca surat sandım. Sevmediğimiz yüz şekilleri lakin karakter şekilleriymiş.

En sıkıntılıdan, aza doğru sıralayalım (kendi açımdan)

Duyduğu halde cevap vermeyen (Az rastladım. Yeni moda oldu bu da. Bir insanı direk silme nedenim)
Romanlar / Tırnakhacılar (1 tane düzgününe rastlamadım. Kavgada arka cepten falçata ucu çıkarıyorlar)
Yüksek sesle konuşanlar (Yaş farketmez. Çocuk dahi olsa sevmem çünkü fena rahatsız oluyorum)
Trafikte uyuzluk çıkaranlar. Şerit değiştirip yolu tıkayanlar. (Camı açmak = otoban ortasında kavga)
Kapalı mekanlarda magandalık yapanlar. Açık mekanlardaki değnekçiler. (Rast gelmem = müebbet)

Bunlar genelde erkek olanlar. Bazıları elbette kızlara da entegre edilebiliyor ama teferruata lüzum yok.

Sevmediğiniz insan tipini açıklar mısınız? Herkesin sevmediği bir insan tipi mutlaka vardır.
Ben şahsen kavgacı, kendini bir şey sanan ve ortalıkta gruplarla gezen, kendilerini havalı sanan insanlardan nefret ederim. Sürekli karşıma çıkıyorlar. Bir an önce gidebilsem buradan iyi olacak ya da onlar gitsin ben niye gidiyorum ya?

Açık ve net diyorum boş yapan.

Yeni konular

Geri
Yukarı