Sex Appeal'ı gerçek hayatta nasıl geliştirebiliriz?

199908

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (konu trol değildir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Basite indirgemek istiyorum. Nasıl ki kendisine özen gösteren, fiziği dişiliğini sergileyen, feminen olan ve an içinde rolünü iyi yapan bir kadın bunu çok güçlü hissettiriyorsa aynısı erkek için de geçerli. 28cm kolu olan bir erkeğin maskülen olabileceğine inanmıyorum. Güçlü bir fiziğe sahip olmalı, kendisine bakmalı, parası, toplumda bir saygınlığı, bir hayatı olmalı. Zaten bunların sonucunda seçici olacak, kadını onun için bir partner olacak görecek bir zihniyete girdikten sonra cinsel çekiciliği ister istemez artacaktır. An içine hiç girmedim çünkü bunları yapan birinin o an feminen hareket edemeyeceğine eminim. Eğer kısa vadede bunu geliştirmek istiyorsan @bbiwy in konularına bir göz atabilirsin, puayı araştırabilirsin.

Eğer kısa vadede bunu geliştirmek istiyorsan @bbiwy in konularına bir göz atabilirsin, puayı araştırabilirsin.
Benim söylediklerim genelde kısa vadeli şeyler değiller. PUA'nın kendisi kısa vadeli bir şey ve ben forumda bugüne kadar çoğunlukla PUA'dan ziyade uzun vadeli yatırımlara yönelik tavsiyeler verdim.

Daha kızlarla konuşmayı bilmeyen veya kendisinden daha sümüklü olan eski sevgilisine takıntılı kalan adama PUA'nın bütün teorik bilgilerini sülük gibi yalat, yuttur muhtemelen ondan yine bir cacık olmaz.

Konu sahibi "sex appeal" kelimesini de GTA'dan falan gördü sanırım. Normalde cevap bile yazmayacaktım fakat senin beni etiketlediğini gördüm.

Öğrenciyseniz üniversiteye gidecekseniz derslerinize çalışın, sınava hazırlanın ve girebileceğiniz en iyi üniversiteye girin, yoksa bütün gün sosyal medyada scrollayan, boş motivasyon videolarıyla mastürbasyon yapan bir tipe dönersiniz. Üniversiteye gitmeyecekseniz bir işe girin ve ustalaşmaya bakın, erken yaşta hayata atılın, hayatın pis yüzünü öğrenin. Cebinize para sokun, spora gidin, kitap okuyun. Kızların da sizin gibi yiyip içen ve sıçan varlıklar olduğunun da bilincinde olun. Gerisi zaten çorap söküğü gibi geliyor. PUA bu işin çok ufak bir parçası.

Başka bir konuda gördüm adam daha kendi hayatını yoluna sokmamış, üniversite desen yok, girip çalıştığı bir iş desen yok. Hayatının şaftı kaymış uçuruma doğru gidiyor hala Instagram'daki flörtüm cevap yazmıyor diye konu açıyor.

Uyanın arkadaşlar, erkek adam olun. Bu işleri PUA'dan ibaret sanmayın, hiç istemediğiniz halde disiplininizden ödün vermeyip spora gittiğinizde veya genç yaşta evinizin faturalarına ortak olduğunuzda veya bu ülkede bir telefon almak için 12 ay taksit ödemeye başladığınızda beni anlayacaksınız ama muhtemelen iş işten geçmiş olacak.

Benim söylediklerim genelde kısa vadeli şeyler değiller. PUA'nın kendisi kısa vadeli bir şey ve ben forumda bugüne kadar çoğunlukla PUA'dan ziyade uzun vadeli yatırımlara yönelik tavsiyeler verdim.

Yanlış cümle kurmuşum :D Aklımda cinsel gerilim yaratma konun vardı çünkü bence kısa vadeli iş yapabilecek bir konu, yanına da PUA eklememden tasdikleyebilirsin. Ama yine de konularına göz atması iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı