Hayatta hiç sevgilinin olmaması

seffabullut

Centipat
Daha fazla  
Bir şekilde olmuyor.
Direkt kimseyle tanışamıyorum bile. Çok samimi davransam laubali algılanıyor, öbür türlü olsa çok soğuk algılanıyor ama ortası yok.
Kendim oluyum desem yine yok.
Bunun bir taktiği yok mu? Üniversite bitecek tık yok.
Tanışma evresine bile gelemiyorum çünkü ortam olmuyor. Herkes kendi grubuyla takılıyor. Tek takılan birileri olmayınca gidip konuşulmuyor. Instagram'dan denesem istek kabul edilmiyor. Biri olmazsa diğeri bakar mantığıyla yaklaşınca adım ...... oluyor. Ne olacak bu durumlar? Çözümü olan var mıdır?

Aga sorun o işte. Herkes aynı şeyi diyor ama kendim gibi davranınca olmuyor. Ya da ben kendim gibi davranıyım derken kendimi kasıyorum bilmiyorum ama olmuyor :D
Hocam bazen çalışma hayatınızda karşınıza çıkar. Çevremdeki çoğu insanda da böyle oldu evlilikler.
Bu arada evlenmeye niyetin varsa görücü usulü bence. En iyisi olacaktır.

Sevgili yapayım dersen de bence senin için geçti geçecek ve artık boş olur. En iyisi; ya hiç ya da hep ilkesine göre hareket etmek.

Sevgili yapayım dersen de bence senin için geçti geçecek ve artık boş olur. En iyisi; ya hiç ya da hep ilkesine göre hareket etmek.
Daha önce çok kısa süre sevgilim oldu ama birkaç gün sonra kendi isteğimle ayrılmıştım.
Sevgilim olsun istiyorum ama olduğunda da biraz garip geliyor sanki hiç istememişim gibi :D

Hocam bazen çalışma hayatınızda karşınıza çıkar. Çevremdeki çoğu insanda da böyle oldu evlilikler.
Bu arada evlenmeye niyetin varsa görücü usulü bence. En iyisi olacaktır.

Ayrıca sürekli arkadaşlarla beraberiz(hepsi erkek :D)
Diğer insanlar da sürekli arkadaşlarıyla beraber oluyor. Kimse kimseyle tanışamıyor bir şekilde :D

Agalar yok mu yardım :D

Geri
Yukarı