Hayatta hiç sevgilinin olmaması

Daha fazla  
Arkadaşlar, şimdi en baştan ileride karşına biri çıkar tarzı bir şeyler söyleyebilirsiniz ama ben hiç zannetmiyorum. 17 yaşındayım, pek yakışıklı değilim, esmerim. Şu ana kadar bir kız bile bana seni seviyorum demedi. Bu ister istemez moralimi bozuyor. Yani okulda ya da başka bir yerde bulurum birini açılırım ama ben içini sevmedikçe neye yarar? Belki ileride de hiç kimse çıkmaz, karşıma böyle boş boş yaşayıp giderim. Evlenmeyi de düşünmüyorum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak etme, senin gibi birçok insan aynı durumda ve hepsi de şansını tekrar tekrar deniyor. Sevgili edinmek de zorunda değilsin.

Gereği de yok. Hayatın tadını çıkarmaya bak gençliğini yaşa bu yaşlarda sevgili bulup ciddi düşünüp ileride evlenmek büyük pişmanlıklara yol açabilir. Bir de o her evli çiftin yaşadığı kavgalar, tartışmalar var ya onları çekemem ben kardeşim! ben dünyayı tanımaya bakacağım, kendimi geliştirmeye bakacağım, dünyayı gezmeye bakacağım ne aşkı be.

Arkadaşlar, şimdi en baştan ileride karşına biri çıkar tarzı bir şeyler söyleyebilirsiniz ama ben hiç zannetmiyorum. 17 yaşındayım, pek yakışıklı değilim, esmerim. Şu ana kadar bir kız bile bana seni seviyorum demedi. Bu ister istemez moralimi bozuyor. Yani okulda ya da başka bir yerde bulurum birini açılırım ama ben içini sevmedikçe neye yarar? Belki ileride de hiç kimse çıkmaz, karşıma böyle boş boş yaşayıp giderim. Evlenmeyi de düşünmüyorum zaten.

Olum sen ben misin LAN. Esmerim 18 yaşındayım ve aynı senin gibi düşünüyorum ileride evlenmem falan diyorum.

Burada büyük pay sana kalıyor, sıfatın güzel değildir fakat hal tavırın iyidir bu yönünle etkilersin. Bu durumu takma diyenler var fakat ne zaman takıcaksın? İnsanlar etrafta sevgilisi ile gezerken benim niye yok diye boşluğa düşüp moraliniz bozulacak şu an etkilendiğiniz birisi var mı? Açılmayı deneyin.

Geri
Yukarı