Şeyh Edebali Anadolu Lisesi vs Niyazi Altuğ Anadolu Lisesi

şeyh edebali Anadolu lisesi OBP ile alıyor 85​

Mehmet niyazi altuğ Anadolu lisesi 2021 yüzdelik 10.85​

Hangisinin daha iyi olduğunu anlamakta sorun mu çekiyorsunuz acaba LGS puanu ile alan tabii daha iyidir.
Hayır, aksine hangisinin daha iyi olduğunu biliyorum. Bu durumda 3 sene %5 dilim ile alıp son sene OBP ile alan Rahmi Kula Anadolu Lisesi kötü bir lise mi oluyor? Şuan Niyazi Altuğ daha iyi duruyor onu anlamaktan kolay ne var?

İkisi de anadolu lisesi. Evine hangisi yakınsa onu seç veya daha nezih olanı seç. Alacağın eğitim fark etmeyecek, hangisinde daha mutlu olacağını düşünüyorsan onu seç.

Şeyh diye önyargılı yaklaşmıştım daha sonra Google'dan baktım, önyargım haklı çıktı. 🤠

Osman Gazi'nin kayınpederi ve islam profesörü. 😄
Osman Gazi büyük bir yönetici değil mi? Kalp kırıcı oluyorsunuz, bir din üzerinde uzmanlaşmak size kötü gelebilir ama bunun için emek harcamış insanlara saygı göstermelisiniz.

Osman Gazi büyük bir yönetici değil mi? Kalp kırıcı oluyorsunuz, bir din üzerinde uzmanlaşmak size kötü gelebilir ama bunun için emek harcamış insanlara saygı göstermelisiniz.
Şu "emek" saçmalığından ciddi manada tiksiniyorum. Mühim olan ne kadar emek harcandığı değil harcanan emeğin sonucudur. Ben, çok saçma bir şey için inanılmaz emek harcasam, hayatımı üzerine adasam, bu durum saygın bir durumdan çok gülünç bir durum olur. (Yazdıklarım Şeyh ile alakalı değildir.) Din üzerine ne gibi faydaları/çalışmaları olduğunu yazmak yerine "emek harcamış" yazmanız anlamsız olmuş.

Arkadaşlar Şeyh Edebali lisesinde okudum, öğrencileri berbat olduğu için nakil yaptırdım, bilmeden yorum yapmayın, ayriyette Mehmet Niyazi Altuğ köklü bir lisedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı