Çözüldü SFC /scannow ile Windows Defender düzelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar benim bir konum vardı çok önceden. Windows defender hizmet başlatılamadı hatası veriyordu. Ve o günden beri windows defenderı açamıyorum. Ne yaptım ne ettim olmadı. Youtube da bazı yöntemleri denedim olmadı. Bilgisayarıma bir çeşit trojan bulaştıktan sonra böyle oldu. Kaç kere format attırmama rağmen bu sorun çözülmedi. Hala aynı hatayı veriyor. Virüs bilgisayar da bu şekil de etkisini bırakmış. Zaten virüs bulaştığını ilk anladığım zamanlar sürekli windows defender çalışmayı durdurdu gibi hatalar alıyordum. SFC /scannow yapmak bu sorunu çözer mi? Ve ayrıca sfc /scannow bilgisayarım da verilerimin gitmesine sebep olur mu? Bir sorun oluşur mu? Not:Virüsün kendisi temizlendi bu arada. Sadece bu bir etkisi. Kaç kere format attım ve Tam tarama yapmadığım AV kalmadı resmen. @Dutchman @Linux Kaymak @408157

Çözüm
Arkadaşlar benim bir konum vardı çok önceden. Windows Defender hizmet başlatılamadı hatası veriyordu. Ve o günden beri Windows Defender'ı açamıyorum. Ne yaptım ne ettim olmadı. YouTube'da bazı yöntemleri denedim olmadı. Bilgisayarıma bir çeşit trojan bulaştıktan sonra böyle oldu. Kaç kere format attırmama rağmen bu sorun çözülmedi. Hala aynı hatayı veriyor. Virüs bilgisayar da bu şekil de etkisini bırakmış. Zaten virüs bulaştığını ilk anladığım zamanlar sürekli Windows Defender çalışmayı durdurdu gibi hatalar alıyordum. SFC /scannow yapmak bu sorunu çözer mi? Ve ayrıca SFC /scannow bilgisayarım da verilerimin gitmesine sebep olur mu? Bir sorun oluşur mu? Not: Virüsün kendisi temizlendi bu arada. Sadece bu bir etkisi. Kaç kere format attım ve tam tarama yapmadığım av kalmadı resmen. @Dutchman @Linux Kaymak @408157

Sfc/scannow'un Defender'ı tamir edebileceğini sanmıyorum. Bu güncellemede benim Defender kökten silindi. Bayağı dsm ve sfc/scannow yaptım düzelmedi. Temiz kurulum daha iyi olacaktır, isterseniz ayarlardan sıfırlamayı deneyin.
Sağ olun, o zaman uğraşmayacağım. Konu kilitlenebilir.

Defender, Windows 8.1'de bile hantal ve yetersiz.

Tamamen ücretsiz, hafif ve bilinçli kullanım:

Benim ki seninkinden daha kötü. Ama Windows 10 kaldırıyor. :D
1652899641374.png

Arkadaşlar benim bir konum vardı çok önceden. Windows Defender hizmet başlatılamadı hatası veriyordu. Ve o günden beri Windows Defender'ı açamıyorum. Ne yaptım ne ettim olmadı. YouTube'da bazı yöntemleri denedim olmadı. Bilgisayarıma bir çeşit trojan bulaştıktan sonra böyle oldu. Kaç kere format attırmama rağmen bu sorun çözülmedi. Hala aynı hatayı veriyor. Virüs bilgisayar da bu şekil de etkisini bırakmış. Zaten virüs bulaştığını ilk anladığım zamanlar sürekli Windows Defender çalışmayı durdurdu gibi hatalar alıyordum. SFC /scannow yapmak bu sorunu çözer mi? Ve ayrıca SFC /scannow bilgisayarım da verilerimin gitmesine sebep olur mu? Bir sorun oluşur mu? Not: Virüsün kendisi temizlendi bu arada. Sadece bu bir etkisi. Kaç kere format attım ve tam tarama yapmadığım av kalmadı resmen. @Dutchman @Linux Kaymak @408157

Sfc/scannow'un Defender'ı tamir edebileceğini sanmıyorum. Bu güncellemede benim Defender kökten silindi. Bayağı dsm ve sfc/scannow yaptım düzelmedi. Temiz kurulum daha iyi olacaktır, isterseniz ayarlardan sıfırlamayı deneyin.
Sağ olun, o zaman uğraşmayacağım. Konu kilitlenebilir.

Defender, Windows 8.1'de bile hantal ve yetersiz.

Tamamen ücretsiz, hafif ve bilinçli kullanım:

Çözüm

Geri
Yukarı