Shadow Of The Tomb Raider kayıt sorunu

Firehorse MK II

Megapat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhabalar. Oyunu elle bile kaydetsem, ölünce "Investigate the Area" bölümünden başlıyor. Kayıtları açmıyor oyun. Ama kaydediyor. Oyundan çıkıp tekrar kaydettiğim kaydı bile yüklesem, "Investigate the Area" kısmından başlıyor. Acaba oyun zorluğu ile alakası var mı? Korsanında bile yaşamadığım problemleri, orijinalde yaşadım ya, ne diyeyim.

Son düzenleme:
Oyunu 3 defa bitirdim. İlk oynayışımda hikayeyi oynadım. Diğerinde her şeyi %100 yaptım. İlki 7-8 saat diğeri 25 saate yakın sürmüştü. 1-2 hafta önce canım tekrar oynamak istedi ara sahneleri izlemeden dümdüz oynadım, 4 saatte bitti. Bu oyunda save'ye gerek bile yok çok kısa. Ayrıca tekrar oynanabilirliği en düşük seri olmuş. Çünkü oyunun temposu aşırı düşük ve düşmanla karşılaşmıyoz. Ordan oraya zıpla dur. :D
Benim en çok gıcık eden, suya düşüp yüzebilecekken, ölmek. Hani, 35 GB değil, 60 GB olsun, biraz daha iyi olsun. :)
Aynen, katılıyorum. Oyun kapalı bir dünyada olduğumuzu aşırı hissettiriyor. Bari ölüm sahnelerinde değişiklik olsa keşke. Hep aynı ölüm.

@Hüseyin42 wt*? Çok mu kısa? Kaydetmeye gerek yok mu? Ben Rise Of The Tomb Raider'i 23 saatte, Tomb Raider'i ise, 13 saatte bitirdim. Bakalım Shadow Of The Tomb Raider ne kadar sürecek? Önceden oynadım ama korsandı, süreye bakmadım. Tahminimce 15-18 saat sürer.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı