Shadow Of The Tomb Raider Kilitlenme Sorunu

timucin

Kilopat
Yer
konya
Merhaba arkadaşlar, Shadow Of The Tomb Raider'da sorunsuz oyun oynarken, sadece yeri kazdığım sırada yada anıt okurken oyun bir anda kitleniyor, sebebi ne olabilir sizce?

Son düzenleme:
Oyunun yarısına geldim yeni başladı. Daha önce sorunsuz full ayarlarda oynadım, birden oldu.
Her kazı da yapmıyor zaten yer seçiyor bende kuaqwai de başladı, 1-2 saat uğraştım en az zaman ve efor harcayarak nasıl bundan kurtulurum diye, bulabildiğim en kolay çözüm bu oldu kazmadan save alıyorum ayarları değiştirip kazıp tekrar değiştirip devam ediyorum.

Her kazı da yapmıyor zaten yer seçiyor bende kuaqwai de başladı, 1-2 saat uğraştım en az zaman ve efor harcayarak nasıl bundan kurtulurum diye, bulabildiğim en kolay çözüm bu oldu kazmadan save alıyorum ayarları değiştirip kazıp tekrar değiştirip devam ediyorum.
Ben birinden söyle birşey öğrendim, denedim olumlu sonuç aldım. Kazıda sorun yaşarsan kazı yerini gizleye basıyorsun sorunsuz kazı işlemi tamamlanıyor, şu ana kadar bulabildiğim çözüm bu oldu.

Ben birinden söyle birşey öğrendim, denedim olumlu sonuç aldım. Kazıda sorun yaşarsan kazı yerini gizleye basıyorsun sorunsuz kazı işlemi tamamlanıyor, şu ana kadar bulabildiğim çözüm bu oldu.
Ben de bi deneyeyim o zaman bu baya hızlı bi çözüm gibi, benimki kazı başına 3 dakika alıyor =V

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı