Sharkoon Light2-S alınır mı?

Hocam ben light 2 100'ü iade ettikten sonra light 2S satın aldım bugün elime geçti. Kesinlikle söyleyebilirim ki light 2 100'den daha iyi bir mouse. Light 2 100'de en düşük DPI'da sensörde takılmalar oluyordu ama bunda takılma falan görmedim Valorant oynadığım süreçte. Gayet hafif ve tatminkar bir mouse. Ayrıca tıklama hissiyatı light 2 100'ün fersah fersah ilerisinde bunu rahat söyleyebilirim. Umarım kablosu sorun yaratmaz tek çekincem o. Light 2 100'ün ilk günden temassızlık yaptığını gördüğümde ufak bir çekince vardı ama bu mouse tam istediğim tarz bir mouse şu an için. İlk defa delikli mouse kullanıyorum çekiniyordum açıkçası ama hiçbir sıkıntısı yokmuş aksine hava aldığı.

Cevapladiginiz için teşekkürler. Delikli olması elinizi rahatsız ediyor mu, iki tarafında da tuş olduğu için rahatsız ediyor mu? Bir de beğenmezsem iade etmek istiyorum siz nereden almıştınız fareyi.

Cevapladiginiz için teşekkürler. Delikli olması elinizi rahatsız ediyor mu, iki tarafında da tuş olduğu için rahatsız ediyor mu? Bir de beğenmezsem iade etmek istiyorum siz nereden almıştınız fareyi.
Ben Zone Bilişim'den aldım. Delikli olmasından ve tuşların rahatsız edeceğinden korkuyordum ama sağdaki tuşlara parmaklarım değmiyor bile palm tutuşu rahat bence. Delikli olması hiç rahatsız etmiyor aksine rahatlatıyor elim terlemiyor. Ben baya memnun kaldım. Valorant oynuyorum sabahtan beri mouse ile gayet keyif veriyor mouse dönüşlerde falan takılma yapmıyor sensörü. Ayrıca baya hafifmiş. Ben öneriyorum açıkçası fiyatının üstünde bir mouse kesinlikle. Tıklama hissi beni baya tatmin etti.

Logitech G102'den geçtim bu fareye, hala alışamadım.
her maç 25 vuruyorken şimdi 10 bile vuramıyorum.
Ergonomisi beni hiç memnun etmedi.

Hocam ben de delikliye sıcak bakmadığım için Sharkoon Light 2 100 aldım ama maalesef Valorant'ta en düşük dpi'da kullanırken sensörü takılma yapıyordu hızlı dönüşlerde. Bir de kablosunda sıkıntı vardı temassızlık yapıyordu ara sıra bilgisayar fareyi okumuyordu. Daha ilk günden bunlar olunca ben de iade etmek zorunda kaldım. Bana gelen üründe bir sıkıntı vardı muhtemelen. Aslında ergonomisini beğenmiştim. Mağaza sağolsun ürününün arkasında durdu güvenimi boşa çıkarmadı. İadeyi kabul ettiler.

Şimdi tekrar mouse bakıyorum. Bu Light 2S modeli var aklımda diğer konuda aldığınızı söylemişsiniz, herhangi bir sorun var mı acaba ona göre başka modellere yöneleceğim. Sensörü Light 2 100'den bir tık daha iyi diyorlar. Bende bir de A3050 sensörlü Delux M625 var memnunum onun kadar iyi olsa yeterli aslında.

@Motionless IN White hocam diğer konuya yazamadığım için buraya etiketleyeyim dedim. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.
Hocam bende bu mouse dan kullaniyorum .sizin yaşadığınız sorunları hiç yaşamadım .muhtemelen size sıkıntılı ürün denk gelmiş olabilir yada en düşük dpi de ben kullanmadığım için fark etmemiş olabilirim .ben cs go oynuyorum .2400 dpi 1.7 sens de kullanıyorum.kablosunda temassizlik vs hiç yaşamadım.

Hocam bende bu mouse dan kullaniyorum .sizin yaşadığınız sorunları hiç yaşamadım .muhtemelen size sıkıntılı ürün denk gelmiş olabilir yada en düşük dpi de ben kullanmadığım için fark etmemiş olabilirim .ben cs go oynuyorum .2400 dpi 1.7 sens de kullanıyorum.kablosunda temassizlik vs hiç yaşamadım.
Muhtemelen bana sorunlu ürün gelmişti hocam zaten iadeyi sorgusuz sualsiz kabul ettiler. Tabi yine de gönül rahatlığıyla söylüyorum ki 2 S modelinin tıklama hissiyatı Light 2 100'ün çok üzerinde. İyi ki almışım dedirtti bana.

Hocam ben Light 2 100'ü iade ettikten sonra Light 2S satın aldım bugün elime geçti. Kesinlikle söyleyebilirim ki Light 2 100'den daha iyi bir mouse. Light 2 100'de en düşük dpi'da sensörde takılmalar oluyordu ama bunda takılma falan görmedim Valorant oynadığım süreçte. Gayet hafif ve tatminkar bir mouse. Ayrıca tıklama hissiyatı Light 2 100'ün fersah fersah ilerisinde bunu rahat söyleyebilirim. Umarım kablosu sorun yaratmaz tek çekincem o. Light 2 100'ün ilk günden temassızlık yaptığını gördüğümde ufak bir çekince vardı ama bu mouse tam istediğim tarz bir mouse şuan için. İlk defa delikli mouse kullanıyorum çekiniyordum açıkçası ama hiçbir sıkıntısı yokmuş aksine hava aldığı için elimi terletmiyor.
Skatezlerini çıkarmadan içini açabiliyor muyuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı