Sharkoon Light2-S alınır mı?

183206

Megapat
Makaleler
1
Forumdaki indirim köşesinde gördüm bu fareyi. Alınır mı?
Dayanıklı mıdır? Tıklama ömrü uzun mudur? Sensörü kaliteli mi? Logitech G102'den geçersem bu fareye üzer mi beni? Uzun süre götürmesi de önemli.
Çoğunlukla Online rekabetçi FPS oyunları oynuyorum. Programıyla DPI'ı istediğimiz değere ayarlayabiliyor muyuz? Hızlı çeviriyorum fareyi oyunlarda, sensörü üzer mi beni?
Bir de site güvenilir mi?
Siteye kayıt oldum, adres bilgimi ekleyemiyorum. Beyaz ölü sayfa çıkıyor. Sipariş verme aşamasına da geçemiyorum, aynı sayfa çıkıyor. Sabah tekrar deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sensörü iyi diyorlar fiyatına göre. Diğer konularda da idare eder seviyedeyse almak istiyorum. Çok kararsız kaldım.

Hocam ben de delikliye sıcak bakmadığım için Sharkoon Light 2 100 aldım ama maalesef Valorant'ta en düşük dpi'da kullanırken sensörü takılma yapıyordu hızlı dönüşlerde. Bir de kablosunda sıkıntı vardı temassızlık yapıyordu ara sıra bilgisayar fareyi okumuyordu. Daha ilk günden bunlar olunca ben de iade etmek zorunda kaldım. Bana gelen üründe bir sıkıntı vardı muhtemelen. Aslında ergonomisini beğenmiştim. Mağaza sağolsun ürününün arkasında durdu güvenimi boşa çıkarmadı. İadeyi kabul ettiler.

Şimdi tekrar mouse bakıyorum. Bu Light 2S modeli var aklımda diğer konuda aldığınızı söylemişsiniz, herhangi bir sorun var mı acaba ona göre başka modellere yöneleceğim. Sensörü Light 2 100'den bir tık daha iyi diyorlar. Bende bir de A3050 sensörlü Delux M625 var memnunum onun kadar iyi olsa yeterli aslında.

@Motionless IN White hocam diğer konuya yazamadığım için buraya etiketleyeyim dedim. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.

Hocam bende delikliye sıcak bakmadığım için Sharkoon light 2 100 aldım ama maalesef Valorant'ta en düşük DPI'da kullanırken sensörü takılma yapıyordu hızlı dönüşlerde. Bir de kablosunda sıkıntı vardı temassızlık yapıyordu ara sıra bilgisayar fareyi okumuyordu. Daha ilk günden bunlar olunca ben de iade etmek zorunda kaldım. Bana gelen üründe bir sıkıntı vardı muhtemelen. Aslında ergono misini beğenmiştim. Mağaza sağ olsun ürününün arkasında durdu güvenimi boşa çıkarmadı. İadeyi kabul ettiler.

Şimdi tekrar mouse bakıyorum. Bu light 2S modeli var aklımda diğer konuda aldığınızı söylemişsiniz, herhangi bir sorun var mı acaba ona göre başka modellere yöneleceğim. Sensörü light 2 100'den bir tık daha iyi diyorlar. Bende bir de A3050 sensörlü delux M625 var memnunum onun kadar iyi olsa yeterli aslında.

@Motionless IN White hocam diğer konuya yazamadığım için buraya etiketleyeyim dedim. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.

Light 2 s almayi düşünüyorum ben de inşallah ani çevirişlerde takılma yoktur.

Light 2 s almayi düşünüyorum ben de inşallah ani çevirişlerde takılma yoktur.
Hocam ben Light 2 100'ü iade ettikten sonra Light 2S satın aldım bugün elime geçti. Kesinlikle söyleyebilirim ki Light 2 100'den daha iyi bir mouse. Light 2 100'de en düşük dpi'da sensörde takılmalar oluyordu ama bunda takılma falan görmedim Valorant oynadığım süreçte. Gayet hafif ve tatminkar bir mouse. Ayrıca tıklama hissiyatı Light 2 100'ün fersah fersah ilerisinde bunu rahat söyleyebilirim. Umarım kablosu sorun yaratmaz tek çekincem o. Light 2 100'ün ilk günden temassızlık yaptığını gördüğümde ufak bir çekince vardı ama bu mouse tam istediğim tarz bir mouse şuan için. İlk defa delikli mouse kullanıyorum çekiniyordum açıkçası ama hiçbir sıkıntısı yokmuş aksine hava aldığı için elimi terletmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı