Sharkoon Light2-S kargo dahil 99 TL!

Hocam, zaten yasalar gereği eğer internetten sipariş ettiğimiz ürün bize gelmezse bankadan iade alabiliyoruz diye biliyorum. Bu süreç uzun sürebilir. Ben 5 aydır falan ZB'nin keyfini bekliyorum 😃

Onu bunu geçtim, Hepsiburada, N11 gibi yerleden çok güzel dönüşler almışlar. Nasıl oluyor da yarın verilecek deyip günün geçmesine rağmen takip kodu vermezler. Yoğunluk diyeceğim ne alaka olacak, neyse yarın işin içini öğrenirim. Direkt hucumlamak istemiyorum, belki sisteme girmeyi unutmuşlardır falan.

2 tane şikayeti var.
Aynılar mı bilmiyorum ama şöyle bir konu var.
Buradaki abimiz ise sadece "Zone Bilişim güvenilirdir." demek için gelmiş sanırım.

Ekleme, şu anda satıcı güvenilir duruyor. Teknik destek biraz yavaş olsa da spam kutuma takip kodumu vs. gönderdiler.
1621409787644.png

Muhtemelen yarın elime ulaşacak. Ekleme isteği duydum.

Ekleme, şu anda satıcı güvenilir duruyor. Teknik destek biraz yavaş olsa da spam kutuma takip kodumu vs. gönderdiler.
Eki Görüntüle 1030402

Muhtemelen yarın elime ulaşacak. Ekleme isteği duydum.
Teknik destek derken, WhatsApp'tan mı yazdınız?
Ben gece bir soru sormuştum, sabah 9'da cevaplamışlar. Çok da yavaş değil yani.

Teknik destek derken, WhatsApp'tan mı yazdınız?
Ben gece bir soru sormuştum, sabah 9'da cevaplamışlar. Çok da yavaş değil yani.

Evet WP'den yazdım. Biraz geç cevap verilmesi insanı rahatsız ediyor, herhangi bir sıkıntı yok ama gecikmeli. Normal gün içerisinde 3-4 saat beklediğim oldu. Ancak sonucunda sağ olsunlar yardımcı oldular, şu anlık her şey yolunda gidiyor. Bakalım yarın kargom gelince yine aynı görüşte olacak mıyım :)

@183206 @srcn90 @Ramazan Ö @Blondie @Legendd @sp33d @Nowitzer

Evet dostlar, yarım saat önce mouse elime ulaştı.
Hissiyat, kullanım anlamında 99 TL'ye yuh dedirtti. Çünkü çok rahat ve hafif bir mouse, düşünenler kaçırmasın. 99 TL'ye Rampage gibi markalar bile bu sensörü kullanmıyor.

Birkaç hafta kullanıp tam deneyimledikten sonra güzel bir inceleme konusu açacağım. Ayrıca sırada bir sürü inceleme konusu da var ve bu haftaya birçoğunu açmayı düşünüyorum :)

IMG_20210520_095047.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı