Sharkoon M.25-W kasa alınır mı?

Bütçe
500

VicS

Femtopat
En iyi cevaplar
0
SHARKOON M25-W adlı kasayı gördüm toplayacağım sistemime kasa ararken. Marka hakkında pek bir fikrim yok ve PSU'suz bir kasa olmasına rağmen fiyatına değer mi acaba? Anakartım B450M-A PRO Max içine sığacağını düşünüyorum. Yanılıyor olabilirim. Kasa gözüme oldukça güzel geldi dediğim gibi bir F/P ürünü müdür bu fiyat bandında?

Sylveon

Terapat
En iyi cevaplar
48
Yer
Kalos Region
Sığar ve kaliteli bir marka ama farklı alternatiflere bakın.

KS
VicS

VicS

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Sığar ve kaliteli bir marka ama farklı alternatiflere bakın.
Alternatifleri genellikle pek duymadığım marka isimleri bu fiyat bandında. Sizin önerdiğiniz var mı acaba bildiğiniz bir kaliteli marka ?

Sylveon

Terapat
En iyi cevaplar
48
Yer
Kalos Region
Sharkoon RGB Flow, Sharkoon Lit 100-200, Night Shark, Puresteel gibi seçenekler var.

Turgut38

Picopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kayseri/Develi
Evet sığar ve

Sharkoon RGB Flow, Sharkoon Lit 100-200, Night Shark, Puresteel gibi seçenekler var.
Arkadaşın dediklerine katılıyorum ve bana göre içlerinde en güzeli Night Shark. Eğer bütçeniz çok sınırlı değilse gerçekten alınabilecek çok güzel bir kasa.

KS
VicS

VicS

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın dediklerine katılıyorum ve bana göre içlerinde en güzeli Night Shark. Eğer bütçeniz çok sınırlı değilse gerçekten alınabilecek çok güzel bir kasa.
Maalesef kasaya bu kadar verebileceğimi sanmıyorum. Max 500 ve civarı verebilirim.

KS
VicS

VicS

Femtopat
En iyi cevaplar
0
İlk ikisine baktım. 1. kasada bir adet 2.de iki adet fan var. Bu kadarı yeterli midir? Önlerinde sanırsam boşluk da yok airflowu kısıtlamaz mı bu?

Turgut38

Picopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kayseri/Develi
Kardeşim al sana kasa.
Önü mesh, 4 fan mis gibi kasa :D.

Sylveon

Terapat
En iyi cevaplar
48
Yer
Kalos Region
@VicS RGB Flow zaten en ucuz olan model (Incehesap) ve kalan para ile bir sürü fan ekleyebilirsiniz önü tamamen kapalı değil.

Night Shark ve Puresteel modelinin hava akışı için yeterli alanlar var sıkıntı olmaz ama Lit modelleri için biraz az ama attığınız kasaya göre daha mantıklı.

Yeni konular

Yukarı