Sharkoon M.25-W kasa alınır mı?

Bütçe
500
@VicS RGB Flow zaten en ucuz olan model (Incehesap) ve kalan para ile bir sürü fan ekleyebilirsiniz önü tamamen kapalı değil.

Night Shark ve Puresteel modelinin hava akışı için yeterli alanlar var sıkıntı olmaz ama Lit modelleri için biraz az ama attığınız kasaya göre daha mantıklı.

Night Sharkı bütçenin üstünde olduğu için eledim. Purestell kasasını da beğenmedim kendim açıkçası. RGB Flowu seçme ihtimalim düşük. Eğer seçersem demek ki kasadan alıp başka bir parcaya eklemişimdir. O yüzden ben M.25-W kasasını alacağım gibi duruyor eğer farklı bir parça seçmezsem.

M.25W modelinin hava alıcak yeri yok en azından fan eklemesi ile Lit 100-200 alın.

Internet sitesinde kasanın ön tarafındaki sağ ve sol tarafında hava girişine sahip olduğu yazıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200604-023321_Chrome.jpg
    Screenshot_20200604-023321_Chrome.jpg
    183,2 KB · Görüntüleme: 17
Evet yanları boşluk ama benim önerim daha güncel modeller.

Güncel modellerde ise benim gözüme çarpan RGB için fan sayısını azaltmaları. RGB fanı değilim ben ve kasayı da yere koyacağım yani ışık yansa bile boşa yanacak çünkü görmeyeceğim.
M.25W modelinin hava alıcak yeri yok en azından fan eklemesi ile Lit 100-200 alın.

Bütçemi belirtmiştim en fazla 500 verebilirim diye. Sizin dediğiniz gibi yaparsam o zaman 500 lirayı geçer gider. Incehesapta kasa bakarken bu kasaya rastladım. Bence gayet iyi görünüyor. Sizce ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı