Sharkoon RGB LIT-200 ARGB LED yanmıyor

furkangokce

Hectopat
Daha fazla  
Geçen gün aldığım LIT-200 modelinin içine kurulumumu yaptıktan sonra bilgisayarı açtım. Fanlar sorunsuz dönüyordu, sistem çalışıyordu ancak hiçbir ARGB LED yanmıyordu. Sebebi ne olabilir?
Anakart: B450M S2H.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam anakartınız ARGB desteklemiyor. Kasanın arkasında bir kontrolcü olması lazım, onun bağlantılarını yapıp reset tuşu ile kontrol edebilirsiniz.

Hocam anakartınız ARGB desteklemiyor. Kasanın arkasında bir kontrolcü olması lazım, onun bağlantılarını yapıp reset tuşu ile kontrol edebilirsiniz.
hocam kontrolcü bu sanırım pek anlamadım hangi kabloyu nereye takıcam?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-02-23 at 13.13.54.jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-23 at 13.13.54.jpeg
    119,8 KB · Görüntüleme: 64
üstte ki 2 tane kablo takılı altta kilerden bi tanesi takılı değildi onu taktım ama gene sorun aynı :D ben en iyisi bir tane bilgisayarcıya götüreyim, beceremedim. :D
Hocam durun.
Hepsi dolu olmak zorunda değil. 3 pin olanlara Kasadaki ledden ve fandan çıkan ARGB kablolalarını takacaksınız, 2 pin olan yerede kasadaki reset tuşunun kablosunu takacaksınız. Kontrolcüden çıkan sata kablosunuda sata power kısmına takcaksınız.

Bende dün aynı problemi yaşadım resimde elle takılan ve 5v girişi olan pin elimde kaldı. Boşta kalan ve ona baglı üçlü girişli bir kablo o şuan boşta 1 pin oturmuyor ve ışık yanmıyor ondan olabilirim ya da başka bir şeyden dolayımı dır? @SALOOWEN

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210306_110727_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210306_110727_com.android.chrome.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 36

Yeni konular

Geri
Yukarı