Elektronik Sharkoon RUSH ER40 349 TL!

Bende aldım bu kulaklıktan, sen önermiştin hatta. Genel olarak memnunum fakat sürekli oynadığım oyun olan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege için sesler sanki garip geliyor gibi (oyundaki raunt başı süre dolmaya yakınken gelen ses, konuşma ve silah sesleri, reinforce atma sesi) daha önceki kulaklığım(kotion each G2000) ve kulaklık eksikliği olan zamandaki hoparlörden hep aynı sesi aldım. Bu kulaklıkla oynayınca bir garip oluyor acaba iyi yönde bir değişim mi yoksa kötü yönde bir değişim mi?
Gariplikten kastınızın ne olduğunu anlayamadım, ses kalitesiyle ilgili bir şey mi? Ben FPS oyunlarında rahat bir şekilde ses kasabiliyorum şu an, sanırım sadece alışmanız gerekiyor.

Bende aldım bu kulaklıktan, sen önermiştin hatta. Genel olarak memnunum fakat sürekli oynadığım oyun olan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege için sesler sanki garip geliyor gibi (oyundaki raunt başı süre dolmaya yakınken gelen ses, konuşma ve silah sesleri, reinforce atma sesi) daha önceki kulaklığım(kotion each G2000) ve kulaklık eksikliği olan zamandaki hoparlörden hep aynı sesi aldım. Bu kulaklıkla oynayınca bir garip oluyor acaba iyi yönde bir değişim mi yoksa kötü yönde bir değişim mi?
R6S'de birçok kulaklık denedim çoğu üst kalite değil bu kalitedeydi hepsinde de aynı durum vardı hocam. R6S'in ses konusu biraz garip geliyor bana. Blackshark V2'nin gibi THX Spatial Audio tarzı güzel ekolayzer ayarlayacak bir program yoksa genellikle durum buna çıkıyor.

R6S'de birçok kulaklık denedim çoğu üst kalite değil bu kalitedeydi hepsinde de aynı durum vardı hocam. R6S'in ses konusu biraz garip geliyor bana. Blackshark v2'nin gibi THX spatial Audio tarzı güzel ekolayzer ayarlayacak bir program yoksa genellikle durum buna çıkıyor.

Dediğinizde olabilir, gerçekten sıkıntı R6 da ses durumu, şimdiye kadar 5 yıldır aynı kulaklığı kullanarak oynuyordum. Kulaklık bozulup hoparlörle devam ettim onda da aynı ses veriyordu eski kulaklığımla o yüzden garipsedim yeni kulaklıkdaki sesleri. Umarım kulaklıkta bir sorun yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı