Sharkoon TG5 kasa camı kırıldı

Üzücü bir durum.

Bu tür değişimlerde pleksi önermiyorum nedeni işlemesi ve fiyatı her ne kadar uygun olsa da çabuk çizilme ve matlaşma sorunları oluyor ve uzun vadede hoş bir görüntü sunmuyor.

Herhangi bir camcıda kasa ebatlarınıza uygun cam kestirip delme vb. işlemleri yaptırabilirsiniz (açık piyasa ve fiyat farkı olduğundan maliyet hakkında net bilgi veremiyorum maalesef) cam karartma işlemi için film alıp kendiniz kaplayabilirsiniz karartma oranı da istediğiniz gibi olur.

Benim tercihim ve önerim temperli cam kullanmanız dayanım yönünden yüksek ve kırılma durumunda etrafa saçılmayan bir cam türüdür fakat maliyet yönünden normal cama göre biraz yüksektir.

Ortalama fiyat sıralaması en uygundan pahalıya doğru pleksi > normal cam + film (isteğe göre) > temperli cam olarak sıralanabilir.

Eğer isterseniz kasanızın orijinal yedek parçası olarak da alabilirsiniz servisinden fakat garanti kapsamına girmeyeceği ve karartılmış olacağı için biraz maliyetli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı