Oyunlarda çalışmayı durdurdu hatası

Arkadaşlar bende 7850 var ama arkadaşla aynı problemi alıyorum. Bi de oyunlarım orjinal. Bence başka bir problem var. Arkadaşta benim aldığım problemleri alıyor. Skype yükle onda da çalışmayı durdurdu hatası veriyorsa bu işte bir iş var demektir. Ben de alıyorum çünkü...

Windows 8 kursun fakat kurduktan sonra çöp program kurmasın. Programların arşivi yapılmaz. Sürekli güncellenmeliler.

Arkadaşlar bende 7850 var ama arkadaşla aynı problemi alıyorum. Bi de oyunlarım orjinal. Bence başka bir problem var. Arkadaşta benim aldığım problemleri alıyor. Skype yükle onda da çalışmayı durdurdu hatası veriyorsa bu işte bir iş var demektir. Ben de alıyorum çünkü...

Merhaba, işletim sistemi olarak ister 7 ister 8 kullan fark etmez; öncelikle Windows update ile ne kadar önemli güncelleme varsa indir ve kur. İşletim sistemi kaynaklı hataları ayıklar, güncel bir işletim sistemin olur, Ardından directx'i "dxwebsetup" programı ile güncelle, Ardından tekrar bir dene. Olmazsa arkadaşların dediği gibi orjinal almak lazım ya da farklı crack dene. Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı