Sherlock Holmes ciltli kitap yayınevi önerisi

Alfa'nın 3 kitabı var, 1 tanesinde tüm romanları, kalan 2 kitapta tüm hikayeleri mevcut. O 3 kitabı 591 TL'ye ciltli şekilde temin edebilirsiniz Amazon.com.tr'den. Alfa bence en iyisi, Ren'in o kitabı indirimde 30 TL civarındaydı yani çok ucuz olan ve kalitesiz bir çeviri/basım. Şu anda fahiş fiyata koymuşlar asla değmeyecektir.

Eki Görüntüle 2076393
Zamanında 50 tl idi 2 cildi ren yayınlarının o paraya bile değmeyecek kitaptı. Şimdi yazdıkları fiyata bak. Adam silkmeye çalışıyorlar resmen.

Ren yayınlarından 4 kitap var bende. Kitaplar hakkında bilgim olmadigi zamanlar kapağı hoşuma gitti diye almıştım. Bazi paragraflari iki kere yazmislar, yazim yanlislari var, puntolar da aşırı büyük.

Değerli yorumlarınız için hepinize çokça teşekkür ediyorum. Ren Yayınlarını kesinlikle almamam gerektiğini iyice anladım :) Amazon'dan 1 adet Roman ve diğer 2 Hikaye serisinin alıyorum. Tekrardan teşekkürler :)
İyi okumalar.

Değerli yorumlarınız için hepinize çokça teşekkür ediyorum. Ren Yayınlarını kesinlikle almamam gerektiğini iyice anladım :) Amazon'dan 1 adet Roman ve diğer 2 Hikaye serisinin alıyorum. Tekrardan teşekkürler :)
Hayırlı olsun güzel tercih. Bu arada bütçen yeterse ben senin yerinde olsam Everest yayınlarını tercih ederdim. ALFA yayınları var bende o da çok kaliteli yani 2'side çok iyi seçim.

Hayırlı olsun güzel tercih. Bu arada bütçen yeterse ben senin yerinde olsam Everest yayınlarını tercih ederdim. ALFA yayınları var bende o da çok kaliteli yani 2'side çok iyi seçim.
Tamamdır, ona da bakayım tercihimi yazarım buraya zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
Şu üçünü almam gerekiyor galiba doğru muyum? @Aras the Great

Son düzenleme:
Tamamdır, ona da bakayım tercihimi yazarım buraya zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
Şu üçünü almam gerekiyor galiba doğru muyum? @Aras the Great
Evet doğrusunuz. Bu kitaplar ciltli ve şömizli. Aynı zamanda açıklamalı notlarıyla. Bütçeniz yeterse bunları almanızı öneriyorum.

Geri
Yukarı