Sherlock Holmes kitap önerisi

ShitShotTR

Hectopat
Selamlar. Üç tane link buldum. Ama bazıları farklı kitap ve karar veremedim. Sizin de bunu al dediğiniz var mı veya aşağıdakilerden hangisini almalıyım?

Selamlar. Üç tane link buldum. Ama bazıları farklı kitap ve karar veremedim. Sizin de bunu al dediğiniz var mı veya aşağıdakilerden hangisini almalıyım?

Hocam direk söyliyeceğim size, Baskerville’lerin Köpeği.

Eğer set halinde almak isterseniz,

Tüm Hikayeler seti: https://www.hepsiburada.com/sherlock-holmes-set-5-kitap-sir-arthur-conan-doyle-p-kmarti064880648
Tüm Romanlar seti: https://www.hepsiburada.com/sherloc...-kitap-sir-arthur-conan-doyle-p-hbv0000095xxs

Bu attığım linkler yayınevlerinin seriyi kurcalamadan orijinal hali şeklindeki baskılar. Bazı yayınevleri bir kitabı birkaç kitaba ayırıp falan basıyorlar. Normalde 5 hikaye, 4 roman kitabı var serinin.
Önce roman serisi mi okunmalı yoksa hikaye mi?

Önce roman serisi mi okunmalı yoksa hikaye mi?
Kitaplar genel olarak birbirinden ayrı. Yazarın kitapları çıkartma serisine göre okumanızı tavsiye ederim, bu sırayla okursanız:

1-Kızıl Dosya/Roman
2-Dörtlerin İmzası/Roman
3-Akıl Oyunların Gölgesinde/Hikaye
4-Suç Detayda Saklıdır/Hikaye
5-Baskeville'lerin Köpeği/Roman
6-Şüphe Asla Uyumaz/Hikaye
7-Korku Vadisi/Roman
8-Gerçekler Kanıt İster/Hikaye
9-Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir/Hikaye

Kitaplar genel olarak birbirinden ayrı. Yazarın kitapları çıkartma serisine göre okumanızı tavsiye ederim, bu sırayla okursanız:

1-Kızıl Dosya/Roman
2-Dörtlerin İmzası/Roman
3-Akıl Oyunların Gölgesinde/Hikaye
4-Suç Detayda Saklıdır/Hikaye
5-Baskeville'lerin Köpeği/Roman
6-Şüphe Asla Uyumaz/Hikaye
7-Korku Vadisi/Roman
8-Gerçekler Kanıt İster/Hikaye
9-Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir/Hikaye
Bu sırayla okursanız güzel olur hikaye ve romanlar karışık ilerliyor. İkisin de tek cilt kitapları var yukarıda atılmış linki. Bütçe yetmiyorsa tek tek bu sıraya göre alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı