Sherlock Holmes serisi nasıl?

Sabini

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, kitap okuma kültürümün gelişmesi için sevdiğim tarzda kitaplar satın aldım. Daha doğrusu direkt bir seri aldım, bu konuyu almadan önce açmalıydım fakat sonradan aklıma geldi. Çokça övülen Sherlock Holmes serisini kitap okuma serüvenim için iyi bir başlangıç olacağını düşündüm ki bu tarz kitapları seviyorum. Okuyan ya da bilgi sahibi arkadaşlar değerlendirebilir mi? Sizce verdiğim paraya değmiş mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Polisiye seviyorsan çok kısa bir sürede bitirirsin, en sevdiğim kitap serilerinden. Kitabı okurken sürekli düşünüyorsun, merak uyandırıcı bir konusu var. Fiyat zaten aşırı uygun, iyi okumalar.

4 tane romanı var. Bunlar sadece hikayeler. 4 romanı da al. Sıralamaya bak.
İlk defa kitap okumaya başlayacağım, ondan dolayı Roman vs. Değilde bu tarz 300 400 sayfalık kitaplar tercih ettim.
Polisiye seviyorsan çok kısa bir sürede bitirirsin, en sevdiğim kitap serilerinden. Kitabı okurken sürekli düşünüyorsun, merak uyandırıcı bir konusu var. Fiyat zaten aşırı uygun, iyi okumalar.
Okurken sıkılmam ve bunalmam fazla değil mi?, Sanmıyorum ama yine de sormak istedim.

Son düzenleme:
Kitap okumaya bu seri ile başladım, çok kısa bir zamanda bitirmiştim. Dediğim gibi polisiye, dedektif tarzı seviyorsan sıkılacağını hiç sanmıyorum.
Peki bu satın aldığım serinin, bir sıralaması var mı? Yani önce şundan başlayıp şununla devam etmelisin gibi. Yoksa rastgele mi?

@Sabini

Akıl Oyunlarının Gölgesinde.
Suç Detayda Saklıdır.
Şüphe Asla Uyumaz.
Gerçekler Kanıt İster.
Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir.

Rastgele okursan da sıkıntı olmaz ama sıralama bu şekilde.

Geri
Yukarı