Çözüldü SHP 650 bilgisayardan gelen “tık tık” sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Dün akşam sistemi çalıştırdım ve aşırı düzenli ve uyum içinde “tık tık” sesi çıkartıyordu. Parmağı masaya vurmak gibi bir ses. “Tık tık tık tık”. Sürten kablo vs. yoktu. Sistem açıldıktan birkaç dakika sonra ses gitti. Neden gelmiş olabilir bu ses? Benim şüphelendiğim SHP 650 V2 PSU. Fanlar yapabilir mi?

Çözüm
Dün akşam sistemi çalıştırdım ve aşırı düzenli ve uyum içinde “tık tık” sesi çıkartıyordu. Parmağı masaya vurmak gibi bir ses. “tık tık tık tık”. Sürten kablo vs. yoktu. Sistem açıldıktan birkaç dakika sonra ses gitti. Neden gelmiş olabilir bu ses? Benim şüphelendiğim shp 650 V2 PSU. Fanlar yapabilir mi?

Hard disk olabilir.
Dün akşam sistemi çalıştırdım ve aşırı düzenli ve uyum içinde “tık tık” sesi çıkartıyordu. Parmağı masaya vurmak gibi bir ses. “tık tık tık tık”. Sürten kablo vs. yoktu. Sistem açıldıktan birkaç dakika sonra ses gitti. Neden gelmiş olabilir bu ses? Benim şüphelendiğim shp 650 V2 PSU. Fanlar yapabilir mi?

Hard disk olabilir.

Çözüm
Fanları ve işlemci yuvasını (yani vidalarını) iyi kontrol ettin mi kablo olsa durabilir zaten
Her şey sağlam hocam. Cevap için teşekkür ederim.
Hard disk olabilir.
Evet, hiç aklıma gelmemişti. Teşekkür ederim.
Kasanın yan kapağını çıkarıp, sıkı bir şekilde takın. Bana olmuştu, öyle çözmüştüm.

Kasanın yan kapağını çıkarıp, sıkı bir şekilde takın. Bana olmuştu, öyle çözmüştüm.
Tamamdır, sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı