Sibanet kablosuz internet nasıl?

QUUENYZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Osmaniye fakıuşagında oturuyorum. Sanırım Türk Telekom altyapımız var ancak babam bana danışmadan arkadaş tavsiyesiyle sibanet e başvurmuş. Birkaç güne kuruluma gelecekler. 10Mbps'lik paketten satın almış. Sizce rahatça CS:GO, Valorant oynayıp 1080p video izleyebilir miyim? He bir de Zoom'dan canlı ders dinlemek var tabii. 😁

Apartmandaysan çok bir kurulum ücreti yok. Anten falan olmuyor. Taahhüt de yok. Bu yüzden beğenmezsen kolayca çıkarsın.

Çok bir fiyat farkı yoksa 16 Mbps'lik pakete geçmeni öneririm. Ben bu ay bağlattım ve memnunum şimdilik. Söylediklerini rahatlıkla yapıyorum.

Ya aslında Türk Telekom almayarak iyi bir şey yapmış ama ben Türksat ve TurkNet'i öneririm daha çok indirme ve yükleme hızını herkese göre biraz daha ucuza verdikleri için ve de müşteri hizmetleri konusunda.

Apartmandaysan çok bir kurulum ücreti yok. Anten falan olmuyor. Taahhüt de yok. Bu yüzden beğenmezsen kolayca çıkarsın.

Çok bir fiyat farkı yoksa 16 Mbps'lik pakete geçmeni öneririm. Ben bu ay bağlattım ve memnunum şimdilik. Söylediklerini rahatlıkla yapıyorum.
Anlıyorum teşekkür ederim.
Ya aslında Türk Telekom almayarak iyi bir şey yapmış ama ben Türksat ve TurkNet'i öneririm daha çok indirme ve yükleme hızını herkese göre biraz daha ucuza verdikleri için ve de müşteri hizmetleri konusunda.
İnterneti birkaç ay deneyeceğiz. Olmazsa başka seçeneklere bakacağız Teşekkürler.

Aklımda bir soru kaldı Akif. SibaNetin babama verdiği kağıdı inceledim ve internet türü bölümünde kablosuz bölümünün işaretli olduğunu gördüm. Bu anten takacaklar demek mi?

Apartmanda oturmuyor musun? Apartmandaysan her apartmana kendileri bir anten takıyor. Yine antenli ancak sen satın almıyorsun. Müstakil evde anteni kendin satın alıyorsun. Sistem aynı ancak apartmanda olunca Sibanet vermiş oluyor anteni herkese ortak olacak şekilde.

Apartmanda oturmuyor musun? Apartmandaysan her apartmana kendileri bir anten takıyor. Yine antenli ancak sen satın almıyorsun. Müstakil evde anteni kendin satın alıyorsun. Sistem aynı ancak apartmanda olunca Sibanet vermiş oluyor anteni herkese ortak olacak şekilde.
Apartmanda oturuyorum. Benim içimi huzursuz eden şey internetde okuduğum yorumlar aslında. Bazı insanlar kablosuz internete birkaç kiş bağlanınca çok fazla ping çıkıyor demiş ve bizim ailede aynı anda 3 kişi internete bağlanacak. Umarım ping sorunum olmaz.

Sana şunu önerebilirim bu konuda. Kesinlikle kendi modemini kullan. Kendileri C Net mi ne modem takıyorlar. Kapsama alanı geniş ama sıkıntı olabiliyor. Ben kendim gidip TP-Link aldım kendime ve apartmanda oturan abime. İkimizde de hiç sıkıntı yok.

Sana şunu önerebilirim bu konuda. Kesinlikle kendi modemini kullan. Kendileri C net mi ne modem takıyorlar. Kapsama alanı geniş ama sıkıntı olabiliyor. Ben kendim gidip TP-Link aldım kendime ve apartmanda oturan abime. İkimizde de hiç sıkıntı yok.

İnternet bağlansın bir durumuna göre düşüneyim teşekkürler her şey için. ☺

Geri
Yukarı