Sıcaklık değerleri normal mi?

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Beyler sistemi yeni topladım sıcaklık değerleri normal mi? Bir de neden MSI Afterburner'da işlemci sıcaklığı 10 derece daha fazla? 2 gündür işlemci sıcaklığına taktım. Lütfen yardım edin.

pc.PNG

pcc.PNG

Dostum, Afterburner'da attığın ekran görüntüsünde görünen sıcaklık değeri ekran kartına ait, o sıcaklık değeri gayet normal. Yukarıdaki ise işlemcinin sıcaklık değeri, o da gayet mükemmel derecede normal. İçin rahat olsun.

Dostum, Afterburner'da attığın ekran görüntüsünde görünen sıcaklık değeri ekran kartına ait, o sıcaklık değeri gayet normal. Yukarıdaki ise işlemcinin sıcaklık değeri, o da gayet mükemmel derecede normal. İçin rahat olsun.

MSI yazılımında altta CPU temperature yi diyorum ben orada CPU yazıyor ya onun içim kafam karışıyor tekrar bakar mısın?
İşlemci nedir? Termal macun sürülü mü?

İşlemci AMD R5 1600 12nm 1 hafta kendi stok macunuyla kullandım fanın altında gelen ondan sonra Arctic MX-4 sürdüm. Stok macunu temizledim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı